,

Czekoladowniki

 

Witam Was serdecznie! Dziś moja pierwsza inspiracja i z tej okazji postanowiłam zaprezentować Wam pudełka – czekoladowniki. Do ich wykonania użyłam wesołej i kolorowej kolekcji „Szkolne historie”.

Kilka słów o mnie…

Mam na imię Ela. Scrapbookingiem zainteresowałam się kilka lat temu. Na początku były to tylko okazjonalnie robione kartki świąteczne czy urodzinowe. Z czasem poznawałam ten świat coraz bardziej, spotkałam inspirujących ludzi, wzięłam udział w pierwszych warsztatach, potem kolejnych… i przepadłam. Dziś jest to moje hobby, pasja, które uwielbiam. Tworzę dla siebie i moich bliskich. To co mi w duszy gra pokazuję na blogu Handmade by Elzbieta i na facebookowym funpagu – gdzie bardzo zapraszam.

Czekoladowniki

Kolekcja „Szkolne historie” jest pięknym zestawem wesołych papierów z motywami nawiązującymi do czasów szkolnych. Literki, cyferki, kleksy, linijki, ekierki… na sam widok już w głowie kiełkuje tysiąc pomysłów. Ja postanowiłam zacząć od czekoladowników. Niedługo Dzień Nauczyciela i myślę, że jest to fajny pomysł na upominek. Zawsze miło dostać czekoladki, a te ciekawie zapakowane myślę, że sprawią radość podwójną.

czekoladownik 1

W moich pudełeczkach postawiłam na prostotę i zabawę kolorami. „Szkolne historie” są na tyle śliczne, że nie potrzebują nic więcej, no może poza buttonami z kolekcji.

czekoladownik 2

czekoladownik 3

A Wy macie już pomysł na tą kolekcję?

elaDT

4 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *