,

Album harmonijkowy z kolekcji Szkolne historie

 

Cześć wszystkim,

Dziś mój pierwszy wpis na blogu BloomCraft, niezmiernie się ciesze, że będę mogła inspirować Was w tak twórczym gronie i na tak fantastycznych produktach! Jako pierwszy pokażę album harmonijkowy, ale najpierw się przedstawię.

Krótko o mnie

Nazywam się Ewelina, w blogosferze występuję jako Craft Ewelina.

Miłość do papieru jest we mnie od dziecka i tylko rodzice wiedzą jak niezliczone ilości notesików, kalendarzyków i karteczek wypełniały szuflady mojego biurka. Jednak dopiero gdy poznałam scrapbookingstwierdziłam, że to jest właśnie to! Tworzę pamiątki, upominki i przedmioty użytkowe, głównie w stylu nowoczesnym, prostym i eleganckim. Jeśli chcecie zobaczyć coś więcej z mojej twórczości to zapraszam na mojego bloga  oraz stronę na FB.

A teraz inspiracja

Na pierwszą inspirację przygotowałam dla Was prosty album harmonijkowy wykonany z papierów z kolekcji Szkolne Historie. Wzory są typowo szkolne,  proste i eleganckie zarazem, dzięki temu taki album może być zarówno upominkiem dla dziecka, jak również świetnym prezentem na zbliżający się Dzień Nauczyciela!

Album zmieści 8 dużych zdjęć, jest zrobiony na płasko, więc nic się nie zniszczy w szufladzie czy pomiędzy książkami. 

album harmonijkowy ze Szkolnych historii album harmonijkowy album harmonijkowy album harmonijkowy album harmonijkowy album harmonijkowy album harmonijkowy album harmonijkowy

Mam nadzieję, że się Wam podoba.

Pozdrawiam,

DT BloomCraft

2 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *