,

Szkolne historie – NOTES

notes

 

Mój dzisiejszy wpis jest jednocześnie moją pierwszą inspiracją dla BloomCraft. Będzie to notes stworzony z kolekcji „Szkolne historie”.

O mnie

Mam na imię Kasia, w scrapowym świecie kryję się pod pseudonimem Esme (imię jednej z bohaterek z serii książek Terrego Pratchetta 😉 ). Zamiłowanie do prac plastycznych przejawiałam już od dziecka i zawsze starałam się upiększać otaczający mnie świat. Trzy lata temu odkryłam jak wiele można się nauczyć dzięki kursom i szkoleniom, jak bardzo można się rozwijać co jest dla mnie jednym z piękniejszych aspektów pracy twórczej.
Od dłuższego czasu prowadzę bloga Pracowania Esme, a od pewnego czasu także stronę na FB. Serdecznie Was tam zapraszam 🙂
Najbardziej lubię pracę z papierem, mediami, a także decoupage.

Notes – inspiracja

A teraz inspiracja 🙂
Kolekcja „Szkolne historie” wydała mi się idealna do stworzenia notatnika. W sam raz dla ucznia lub jako prezent na Dzień Nauczyciela. W związku z tym pocięłam trochę papieru i okleiłam bazę notesową ze wszystkich stron, żeby było wesoło i kolorowo. Po wewnętrznej stronie okładek zrobiłam kieszonki: z przodu jedną dużą, a z tyłu dwie mniejsze. Papiery sprawdziły się na szóstkę!

notes

notes

notes

notes

Koniecznie napiszcie w komentarzach, czy praca Wam się spodobała 🙂 Wkrótce wrócę do Was z kolejną inspiracją.

Miłego tygodnia!

profilowe-bc

2 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *