,

Nudny zeszyt? O Nie!

 

 

Witam Was serdecznie i zapraszam na moją kolejną inspirację. Tym razem pokażę Wam notes, a właściwie zeszyt. 

Uwielbiam wszelkie notesy, zeszyty. Lubię ręczne pismo i zawsze staram się mieć w zanadrzu jakiś notesik do zapisków. Jednak nie każdy spełnia moje wymagania. Nie znoszę nudnych, identycznych zeszytów ze sklepu papierniczego. Znalazłam na to sposób.

Nudny zeszyt? O nie!

Już w czasach szkoły nie lubiłam nudnych zeszytowych okładek, dlatego je obklejałam. Używałam do tego najczęściej wycinków z gazet. Słabość do własnoręcznie ozdobionych notesów została mi do dziś. Tyle tylko, że teraz mam do tego lepsze materiały – papiery scrapbookingowe. Kolekcja „Szkolne historie” do takich celów jest świetna. To szaleństwo kolorów, kleksów, wzory z zeszytów – aż żal byłoby nie użyć ich do ozdobienia jakiegoś zeszytu.

notes

Czyż nie wygląda to wesoło i energetycznie? Zdecydowanie lepiej, niż nudna i nieciekawa okładka. Do tego gwarancja, że taki zeszyt jest jedyny i niepowtarzalny.

Zeszyt jako prezent? Czemu nie!

Własnoręcznie ozdobiony zeszyt jest również świetnym pomysłem na upominek. Zarówno dla młodych osób jak i dla starszych. Idealnym wprost z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla nauczyciela lub wychowawcy. Papiery z kolekcji „Szkolne historie” są pod tym względem fantastyczne. Można stworzyć z nich prace dla każdego. Mój zeszyt dodatkowo ozdobiłam delikatnymi i kobiecymi elementami jak fragmenty ażurowej wycinanki i drobne kwiatki. Całości dopełnia wycięty z jednego z arkuszy tag. Puste miejsce pozwoli nowemu właścicielowi na opisanie notesu według jego uznania.

notes BloomCraft notes

 

A Wy jakie macie pomysły na „Szkolne historie” ? Koniecznie podzielcie się z nami co stworzycie. Czekamy na linki do Waszych prac. 🙂

DT

 

3 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *