Goście BloomCraft – NIEPOWTARZALNA KARTKA

 

 

Odkąd zaczęłam robić swoje prace z papieru i blogować spotykam na swojej drodze same zdolne, kreatywne, a do tego życzliwe osoby. Postanowiłam, że czas najwyższy zaprosić je do swojego wirtualnego domu i przedstawić je innym. Dziś zaczynamy nowy cykl na blogu pt. Goście BloomCraft. Może dobrze się znacie, a może ich twórczość Wam umknęła? 

Goście BloomCraft

Jestem otwarta na nowe znajomości, ciągle podglądam i uczę się od innych, wymyślam i kombinuję, a scrapbooking daje nieograniczone możliwości. Jest mi bardzo miło, gdy inni używają w swoich pracach papierów BloomCraft. Z niecierpliwością i ekscytacją podglądam blogi, gdzie są wzmianki o moich papierach. Wystarczy dodać #bloomcraftshop, albo napisać maila, a chętnie zajrzę także do Ciebie.

NIEPOWTARZALNA KARTKA

Dziś mam ogromną przyjemność przedstawić Wam Milenę z Niepowtarzalnej kartki, którą poznałam na samym początku swojej przygody z kartkowaniem. Znalazłam nawet maila z „cynkiem”, gdzie kupić jakieś motylki… Tak to się zaczęło!

niepowtarzalna kartka

Styl Mileny jest dla mnie bardzo charakterystyczny, mimo iż ewoluował. Niepowtarzalna kartka tworzy nie tylko na papierze, ale także na drewnie. Uwielbiam te prace, szczególnie te mocno mediowe. Popatrzcie jaki prezent zrobiła mi w minione święta Bożego Narodzenia:

Niepowtarzalna Kartka

Milena z powodzeniem prowadzi także WARSZTAT, który jest miejscem twórczej zabawy. Marzę, aby kiedyś wziąć udział w jakiś zajęciach… 😉

Tymczasem Milena przygotowała z kolekcji Szkolne historie świetny przybornik na biurko. Jeśli chcecie zrobić podobny to przygotujcie sobie puste puszki, np. po mleku dziecięcym i oczywiście papiery BloomCraft! 

recykling puszek - DIY

stojak na kredki po puszkach

przybornik na biurko

Prawda, że pomysł genialny w swej prostocie? Może zrobicie podobne i podzielicie się zdjęciami w komentarzu?

Dodatkowo okazało się, że papiery z kolekcji Szkolne historie nadają się IDEALNIE na plan lekcji. Bo jak to? Uczeń bez rozpiski co, jak i kiedy? Milena zrobiła taki plan, że aż żal nie chodzić do szkoły!!!

plan lekcji ze szkolnych historie

plan lekcji ze szkolnych historii

Super ten plan lekcji, ale żeby osłodzić trochę szkołę, to Milena przygotowała czekoladownik

czekoladownik Mileny

czekoladownik niepowtarzalnej kartki

Dziękuję Milenie za możliwość pokazania jej pomysłów na wykorzystanie kolekcji Szkolne historie. Miło było Cię gościć na blogu BloomCraft. Do zobaczenia w „realu” już 1 października na Craft Party w Poznaniu. 🙂

goscie-bloomcraft-2

Pozdrawiam serdecznie

Ula

3 komentarzy(e)
  1. Kasia /PapierkweHobby/
    Kasia /PapierkweHobby/ says:

    Moją uwagę także zwróciły plan zajęć, fajnje, że jest dużo miejsca by popisać to i tamto 🙂 Czekoladowniki także świetnie się prezentują 🙂 Miło było poznać Milenę, nie spotkałam się wczesniej… 🙂

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *