,

Goście BloomCraft – BogMat

BogMat
 
 
Dziś chciałam Wam przedstawić mojego Gościa- Bogusię, znaną w sieci jako BogMat, która tworzy nie tylko rzeczy z papieru, ale również zajmuje się decoupage oraz szydełkowaniem.

 
Piękne kartki, niebanalne skrzyneczki, pudełeczka oraz przeróżne dodatki takie jak zawieszki czy podstawki pod kubki.  Nie sposób nie wspomnieć o szydełkowych wytworach Bogusi- bombkach, gwiazdkach czy serwetach. Niedawno dowiedziałam się, że jesteśmy niemal sąsiadkami  ;), bo mieszkamy w pobliskich miejscowościach. Ponadto Bogusia jest jedną z tych osób, którą poznałam dzięki blogowaniu.  Właśnie dzięki takim osobom cieszę się, że mam bloga :)…
 

Bogusia- BogMat

 

Bogusia w swoich pracach stosuje różne style, choć najbliżej jej do klimatu retro. Lubi tworzyć nowe projekty i zmierzać się z tematem. Prace Bogusi możecie obejrzeć pod tymi adresami: kordonkowy.blogspot.com oraz bogmata.pl.
 
Ostatnio szczególnie spodobała mi się jej szkatułka:
pudelko5a

Bogusia w ramach gościnnego występu na blogu BloomCraft przygotowała fantastyczny notes na zapiski z kolekcji Szkolne historie oraz Halloween. Wspaniale wykończony, zdobiony zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Proszę, zobaczcie sami.

notes dla BloomCraftnotes dla BloomCraft notes dla BloomCraftnotes dla BloomCraft

Bogusiu dziękuję za przygotowanie notesiku oraz, że zgodziłaś się przyjąć nasze zaproszenie.

goście na blogu BloomCraft

Pozdrawiam

DecoaarM

4 komentarzy(e)

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] z nich to wystawa w soleckim muzeum i własna gablota 🙂  Drugie to, że zagościłam na blogu BlomCraft. To było niesamowite  doświadczenie. Napiszę tak, wtedy człowiek dostaje mocny zastrzyk i […]

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *