,

Halloweenowe mini pudełeczko

 

Witam serdecznie.
Moją pierwszą październikową inspiracją jest mini pudełeczko na cukierki. Maleństwo jest nieco mniejsze niż dłoń :)…
Wiele emocji wywołuje zbliżający się Halloween. Dla mnie to po prostu okazja do zabawy, do stworzenia nietypowych projektów, do pobawienia się z dziećmi…. W czasie kiedy wszystko wokół staje się szare, bure i ponure, to fajny powód, aby pomarańczowym ożywić nieco otoczenie (tak, tak na koniec października nie będzie tej wspaniałej kolorowej, wielobarwnej jesieni ;)…).

Mini pudełeczko na cukierki

Pudełeczko otwierane jest od góry, pomieści kilka mniejszych cukierków (niestety u mnie z takimi „rekwizytami”ciężko ;p- straszny ze mnie łasuch ;p…). Halloweenowa kolekcja od razu przypadła mi do gustu. Te wszystkie elementy do wycinania są czadowe, a do tego badziki, idealnie pasujące. Zdradzę Wam sekret, że w moim domu nie tylko ja ją uwielbiam ;)…
Oto kilka fotek mojej pracy.

pudełeczko na Halloween

pudełeczko na HalloweenPrzód pudełeczka.

Jak na tak małą powierzchnię, pudełeczko mieści się w dłoni, przód jest bogato zdobiony.
Na bazowy szary papier z kolekcji Halloween nakleiłam warstwę papieru z mniejszymi grafikami. Prócz dyni, badzika i nietoperka, przód zdobi pomarańczowy kwiat, wykonany przeze mnie z papieru czerpanego. Do tego nieco sizalu, sznurek do zamykania i gotowe :D.

 

pudełeczko

Tył natomiast starałam się zostawić minimalistyczny, tak, by kompozycja była spójna oraz, aby przód był wyraźnie zaznaczony…

pudełeczko

Mam nadzieję, że w październiku stworzycie razem z nami wiele projektów z halloweenowej kolekcji, którą możecie sobie obejrzeć TUTAJ :).

Pozdrawiam serdecznie.

DT 2016

2 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *