,

Pudełko pełne dobrych duszków

 

Witam Was serdecznie i zapraszam na inspiracji ciąg dalszy…  przyznam szczerze, że tak mnie zachwyciła możliwość wycinania elementów jaką daje kolekcja Halloween, że kolejny mój projekt dla Was też musiał bazować na wyciętych duszkach i dyniach. Tym razem to pudełko typu pop – up. Znacie je? Lubicie?

… co dać do środka?

Może kolekcję Halloween? Arkusze z obrazkami prawie, że same proszą się by chwytać za nożyczki i wycinać duszki, dynie i kapelusze. I jak tu im się oprzeć? Ja nie umiem, dlatego stworzyłam pudełko, w którym mogłam je wszystkie umieścić.

pudełko pop up 1.

… dobre duszki czy tajemnicze nietoperze?

Nie potrafię się zdecydować, który z arkuszy polubiłam bardziej. Czy wesołe duszki, które przypominają mi kreskówkę o duszku Kacperku czy tajemnicze nietoperze rodem z filmów o Batmanie. Na szczęście nie muszę wybierać i moje pudełko wypełniły duszki i dynie, a na zewnątrz przysiadły nietoperze. Samo pudełko jest strasznie proste do stworzenia. W sieci można znaleźć mnóstwo kursów jak je zrobić. Przyznajcie się, tworzyliście już takie ? To naprawdę ciekawa alternatywa dla typowej kartki czy popularnego exploding boxa.

pudełko pop up 2

pop up 4

Zapraszam do zabawy i wycinania. A może macie inne jeszcze pomysły na wykorzystanie tych papierów? Podzielcie się z nami koniecznie. Może my zainspirujemy się od Was?

DT

 

 

7 komentarzy(e)

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] = window.adsbygoogle || []).push({}); Dziś zapraszam Was na moją kolejną inspirację dla BloomCraft. Oczywiście pozostaję w temacie wesołych halloweenowych papierów i wycinanych elementów. Tym […]

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *