,

Goście BloomCraft malwinku

 

Witajcie dziś przybywam do Was z kolejnym gościem- Malwiną E. Mikicką, znaną w blogosferze jako malwinku z bloga malwinkowo-scrap.  Gdybym miała krótko określić malwinku powiedziałabym, że jest stempelko- i ptakomaniaczką :D.
To właśnie ptaki obok cardmakingu i prac mixed-mediowych są jej hobby.

malwinku

Różnorodność prac: tagi, kartki, projekty mixed-mediowe, a wśród nich to co je łączy i występuje w niemal w każdej pracy malwinku to stempel. Malwinku rękodziełem zajmuje się praktycznie od zawsze. Początkowo były to przestrzenne prace z papieru, a odkąd na świecie pojawił się jej synek scrapbooking i cardmaking pochłonęły ją bez reszty.
Przyznam Wam się szczerze, że malwinku podziwiam od początku swojego blogowania, zawsze z zazdrością (oczywiście tą pozytywną) patrzyłam na jej cudowne, a co najważniejsze oryginalne prace. Dzięki temu widzę, jak jej twórczość ewoluowała, początkowo większość jej prac to małe formy- tagi, ATC, natomiast obecnie to prace bardziej w klimacie c&s z obowiązkowym stempelkiem 😉 Na jej pracach również goszczą tekturki i kwiaty (te drugie często własnoręcznie tworzone).
Szczególną uwagę przykuły te prace.

7       6

malwinku do gościnnego występu na blogu BloomCraft przygotowała pracę z kolekcji Szkolne historie.
I zgodnie z tym co pisałam wcześniej obowiązkowo pojawił się stempelek :D. Zobaczcie sami jaką uroczą karteczkę stworzyła malwinku.

karteczka malwinku karteczka malwinku kartka malwinku

 malwinku dziękuję Ci pięknie, że przygotowałaś tą niebanalną karteczkę i przyjęłaś zaproszenie.

12

Pozdrawiamy serdecznie

decoartM i malwinku

3 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *