,

Urodziny? Już pędzę…

 

 

Witam Was serdecznie! Dziś chciałabym pokazać Wam kartkę urodzinową. Kolorową, wesołą, z przezabawnym kociakiem. Kartkę, do stworzenia której wykorzystałam zarówno kolekcję Szkolne historie jak i Halloween.

Urodziny? A gdzie tort?

Nie od dziś wiadomo, że urodziny bez tortu się nie liczą. Stąd też pomysł, by wykorzystać na kartce zabawny obrazek z przesympatycznym kociakiem, który pędzi na imprezę niosąc tort. Ale do tak wesołej grafiki trzeba dopasować odpowiednio energetyczne papiery. A Szkolne historie wprost eksplodują kolorami, tworząc idealne tło, mocno kolorowe, intensywne, a jednocześnie nie przytłaczające. Arkusz z kleksami z niejedną grafiką stworzy duet idealny. Basik 1

Czy jest z nami mistrz drugiego planu?

Kto z nas nie miał takiego zdjęcia. Zawsze trafi się tzw. mistrz drugiego planu. U mnie na kartce też jest taki, a nawet są. Zauważyliście tagi? Niby niepozorne, a dodają charakteru i bardzo fajnie podkreślają warstwowość kartki. Są naprawdę fajnym elementem dekoracyjnym. Te, których tu użyłam to elementy do samodzielnego wycięcia z jednego z arkuszy kolekcji Szkolne historie. Mają różne kształty i kolory, dzięki czemu praca z ich wykorzystaniem jest dużo ciekawsza.

Basik 2

A co z tym Halloween?

Urodziny i Halloween? Czy to pasuje? Ależ tak! Lubię jak kartka jest wykonana z tzw. marginesem i ramką. Tę ostatnią postanowiłam wykonać z jednego z arkuszy właśnie z kolekcji Halloween.  Elegancka szarość była tu idealna. Dzięki niej kartka nabrała nuty elegancji i wspaniale zrównoważyła energetyczne kolory pozostałych papierów.

Basik 3

Mam nadzieję, że daliście mi się odrobinkę zainspirować i sięgniecie po papiery BloomCraft. Koniecznie pochwalcie się Waszymi pomysłami na prace z nimi.

DT

5 komentarzy(e)

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] || []).push({}); Dziś mam Wam do pokazania kartkę, którą wykonałam jako inspirację dla BloomCraft. Urodzinową, wesołą, z przesłodkim kociakiem Basikiem. Grafika jest w intensywnych kolorach i […]

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *