,

A może porozmawiamy po męsku?

 

Witam Was serdecznie! Większość z nas pewnie żyje już klimatami Bożonarodzeniowymi. Zanim jednak na dobre wciągnie nas sztuczny śnieg, reniferki i obowiązkowe „Last Christmas” w radio, porozmawiajmy o pracach dla mężczyzn.

Męska praca? Oto jest wyzwanie!

Kto z nas nie tworzył takiej pracy? Dla taty, wujka, brata, czy męża… Wymieniać można długo. Długo można się też zastanawiać jak taką pracę skomponować. Kolory, odpowiednie dodatki, napisy? Jest nad czym myśleć. Ostatnio też przyszło mi się z takim wyzwaniem zmierzyć. Ja osobiście lubię, gdy męskie prace są maksymalnie proste z dodatkami, lub papierami sugerującymi adresata. Znalazłam taki papier z pięknymi autami, ale co dalej? Z czym to połączyć? Na pomoc przyszły mi papiery BloomCraft – Szkolne Historie i Halloween. Spodziewalibyście się, że są aż tak uniwersalne?

auta-1

Jak Wam się podoba? Prawda, że te kratki i szarości są idealne do stworzenia pracy dla mężczyzny?Odpowiednio stonowane, ale i nie nudne. No i nie przyćmiewają kolorowych autek, które są przecież głównym elementem dekoracyjnym tej kartki. Dodatkowo postawiłam na przedarcia, które dodały lekkości i nonszalancji oraz uwypukliły wszystkie wzory. 

Misja: zapakować!

Moja kartka okazała się finalnie „grubaskiem”. Za nic nie chciała zmieścić się do koperty. Gotowego pudełka pod ręką też żadnego nie miałam, a przecież nawet prosta, męska kartka powinna być zapakowana. Jak to mówią „dla chcącego nic trudnego”. Uzbrojona w nożyczki i linijkę stworzyłam sama opakowanie na kartkę.

auta-3

Jako bazę wykorzystałam papier z kolekcji Szkolne Historie a wierzch ozdobiłam w sposób nawiązujący do kartki. Dzięki temu uzyskałam ozdobny komplet, tworzący spójną całość i będący zdecydowanie bardziej efektownym zestawem niż kartka ze standardową kopertą.

auta-4

Jak Wam się całość podoba? A może Wy też macie w planach zrobienie jakiegoś upominku dla mężczyzny? Zachęcam do sięgnięcia po papiery BloomCraft i dostrzeżenia ich uniwersalności. Koniecznie pochwalcie się w komentarzu efektami.

ela

 

 

5 komentarzy(e)

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] = window.adsbygoogle || []).push({}); Dziś znów inspiruję na blogu BloomCraft. TU możecie poczytać. Tym razem pokazuję męską kartkę, do której wykorzystałam kolekcje Szkolne […]

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *