, ,

Zimowe oczarowanie

 

 

Witam Was serdecznie. Kochani, zapoznaliście się już z nową kolekcją BloomCraft „Oczarowanie” ? Prawda, że jest piękna? Romantyczna, delikatna a także… trochę zimowa.

Hu! Hu! Ha! nasza zima zła…

Kto z Was pamięta ten wierszyk z czasów przedszkolnych?  Opowiadał on o mroźnej, śnieżnej zimie. Przyznam się, że ja za taką tęsknię, za zabawami w śniegu, lepieniem bałwana  i  codziennym rytuale dosypywania ziarenek do karmnika dla ptaków. To z nią właśnie skojarzył mi się arkusz 2 kolekcji Oczarowanie. Z oszronionymi gałązkami drzew i krzaków, z rysunkami zrobionymi przez mróz na szybach i ptaszkami buszującymi w karmnikach. Przywołując te właśnie wspomnienia stworzyłam taką oto kartkę:

zimowa 1

Zanim opowiem Wam, co i jak zrobiłam tworząc tą kartkę pokażę Wam bliżej jej bohaterów. Te dwa maluchy mnie urzekły od pierwszego wejrzenia. Już nawet zastanawiałam się czy zamiast typowo świątecznych kartek nie zrobić w tym roku tylko nastrojowych i zimowych.

zimowa 4

zimowa 3

… mroźnym śniegiem w oczy prószy…

Bardzo mi zależało, żeby ta kartka była mroźna i zimowa. Sam papier jest w pięknym odcieniu chłodnego błękitu, z mnóstwem poprzeplatanych ze sobą gałązek. Z arkusza oprócz ptaszków wycięłam też i te właśnie gałązki. W kilku miejscach dodałam akrylowe kropelki, które tu kojarzą mi się z lodowymi kryształkami. Całość podkreśliłam dodając jako bazę granatowy papier.

zimowa 2

A Wy lubicie prace w zimowym klimacie? Może tworząc je dacie się też oczarować tym ptaszkom? Koniecznie pochwalcie się w komentarzu efektami.

ela

1 komentarz

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *