GOŚCIE BOOMCRAFT- AGNIESZKA M

goście bloomcraft

 

Witajcie serdecznie
Dziś mam przyjemność zaprezentować Wam kolejnego Gościa BloomCraft- Agnieszkę M z bloga papier-agnieszki, gdzie możecie podziwiać poczynania naszego Gościa.Agnieszkę miałam okazję poznać osobiście, a ponieważ mieszkamy w tym samym mieście to dzięki temu mamy okazję spotykać się przy różnych okazjach 🙂

Agnieszka M

To co wyróżnia prace Agnieszki to kwiaty, które często sama wykonuje.  Prace Agi to przede wszystkim kartki, ale nie stroni ona także od innych form papierowych: albumy, prace mediowe.  Agnieszkę zdecydowanie preferuje duże formy kartkowe.

Z bloga Agi wybrałam jej dwie prace:

aga1       aga2

Z papierów BloomCraft, kolekcji Halloween oraz Szkolne historie Aga przygotowała na dziś trzy wspaniałe prace, tag i kartka ze Szkolnych historii oraz kartkę halloweenową.

Dwie pierwsze prace są wyjątkowo kolorowe, a dzięki temu bardzo optymistyczne, wzbogacone wieloma dodatkami, stempelkami zarówno tymi tradycyjnymi jak i w wersji digi.

tag ze Szkolnych historii p1640775 p1640777 p1640779

Kartka z papierów z zestawu Halloween, wzbogacona o atrybuty tematyczne: duszki, nietoperze, napisy. Do tego kocur oraz kolorki, które jednoznaczne kojarzone są z tym dniem ;).

p1640771 p1640772

Agnieszko bardzo Ci dziękuję za przygotowanie tak pięknych i różnorodnych prac oraz za przyjęcie zaproszenia 🙂

Dziękuję za uwagę pozdrawiam serdecznie Magda

decoartma

2 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *