,

Kalendarz na 2017 rok pełen energii

 

Witam Was serdecznie w Nowym 2017 Roku! Stary rok kończyłam pokazując Wam kalendarz biurkowy. Postanowiłam swoją inspirację noworoczną też zacząć od kalendarza, ale w zupełnie innym klimacie.

Kolorowo i energicznie

Kalendarz, który chcę Wam dziś pokazać stworzyłam dla siebie, do zapisków prywatnych, planów i terminów. Lubię mieć taki pod ręką na stole. W każdej chwili mogę w nim zanotować pomysł albo informację o imieninach koleżanki. Chciałam, żeby był energiczny i wesoły, taki pełen życia.

kalendarz duzy 1

Głównym kolorem okładki jest turkus, który jest jednym z moich ulubionych kolorów. Jednakże to było za mało, by osiągnąć wymarzony przeze mnie efekt, dlatego postanowiłam go uzupełnić papierami BloomCraft z kolekcji Szkolne historie i Oczarowanie. Te kleksy i kropeczki idealnie się dopełniają, prawda? Jedne podkreślają urok drugiego i dodatkowo wspaniale łączą się z papierem jaki wybrałam na bazę. Przyznam się, że strasznie lubię ten kleksowy papier, bo on się fantastycznie łączy z jednokolorowymi papierami, a przy tym jest bardzo efektowny.

More ideas than time

Na okładce umieściłam również motywujący napis. Chciałabym, żeby ta myśl była taką moją dobrą wróżbą na ten rok. W końcu czy można sobie czegoś lepszego życzyć niż właśnie mnóstwa pomysłów? A całości dopełnił button z kleksikami.

kalendarz duzy 4

Miejsce na ważne notatki…

U mnie kalendarz to coś więcej niż wkład z datami. Chowam do niego również ważne notatki, zapiski na luźnych kartkach albo chociażby recepty. Nie lubię bardzo jak mi wypadają, dlatego postanowiłam znaleźć na to sposób.

kalendarz duzy 2

Wewnętrzną stronę okładki całą okleiłam papierem w kleksy. W końcu miało być żywo i kolorowo, a dodatkowo dzięki temu, że papier ma białe tło to bardzo fajnie pasuje do białego wkładu kalendarza. Dodałam pasek z innym wzorem, który przykleiłam tylko na górnym i dolnym końcu, dzięki czemu uzyskałam zakładkę, pod którą mogę wsuwać ważne zapiski. Teraz nawet jak chwycę na szybko kalendarz ze stołu to nie muszę się martwić, że coś mi się z niego wysypie.

… i małe sekrety.

A co skrywa tylna okładka? Również pewne udogodnienie – kopertę na małe sekrety. Mogę tam wrzucić zupełnie drobne karteczki z notatkami, albo ukryć paragony za zakupy w sklepach scrapowych.

kalendarz duzy 3

A skoro jesteśmy przy temacie zakupów… widzieliście, że w sklepie BloomCraft jest promocja?

rabat z okazji urodzin szefowej

Bawcie się i świętujcie z nami. W końcu urodziny Szefowej to ważna pozycja w kalendarzu!

Pozdrawiam gorąco

DT

1 komentarz

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Póki co pokażę Wam kalendarz jaki sobie stworzyłam. Jest to też moja najnowsza inspiracja na blogu BloomCraft. Chciałam żeby ten kalendarz był taki „mój”, pełen życia i pozytywnej energii. […]

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *