,

Dzień Babci i Dziadka – stemple do druku

digi stemple

 

Styczeń dla wielu z Nas kojarzy się z Dniem Babci i Dziadka. Moje dzieci w przedszkolu mają specjalne występy i wręczają laurki z tej okazji. 

Sama nie mam już na świecie swoich Dziadków, ale w ten szczególny dzień myślę o nich ciągle. Lubię robić kartki i inne prace na tę szczególną okazję, przede wszystkim dla Babć!

Stemple do druku – Dzień Babci i Dziadka

W tym roku postanowiłam zrobić sobie stemple do druku i przy okazji podzielić się nimi z Wami. Ułatwiają mi przygotowywanie kartek, gdy nie mam specjalnych tekturek. Na początek jednak pokażę Wam kilka swoich kartek, żebyście mogli zobaczyć jak je wykorzystałam i zdecydować, czy chcecie z nich skorzystać. Wszystkie powstały z kolekcji Oczarowanie.

stemple do drukuDzień BabciDzień Babci

Dzień BabciDzień BabciDzień BabciDzień Babci

Na dzisiaj przygotowałam dla Was siedem stempli do pobrania zupełnie za darmo. Wystarczy kliknąć w wybrany numer z listy poniżej (nie z obrazków!), ściągnąć na swój dysk i zapisać. Wstawić do dokumentu np. w WORD, ustalić wybraną przez siebie wielkość ( u mnie ok. 5 cm) i wydrukować. Potem już tylko trzeba wyciąć (nożyczki / wykrojnik) i gotowe! Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i dziadka

 1. Kochanej Babci
 2. Dla Babci
 3. Dla Dziadka
 4. Dzień Babci i Dziadka
 5. Dzień Babci i Dziadka STYCZEŃ 2017
 6. Dzień Babci i Dziadka 
 7. Kochanej Babci

 

Zasady korzystania ze stempli do druku na Dzień Babci i Dziadka od BloomCraft

 1. Digi stemple są darmowe. Pobierasz i sam drukujesz.
 2. Digi stemple, które przekazuję na blogu są tylko i wyłącznie do użytku osobistego, mogą być wykorzystywane w odsprzedawanych pracach, ale nie mogą być sprzedawane same w sobie.
 3. Będzie mi bardzo miło jeśli obok pracy z wykorzystanym stempelkiem wspomnisz, że pochodzi z bloga BloomCraft. Może dzięki temu ktoś jeszcze skorzysta z przygotowanych stempelków.

Z przyjemnością zobaczę jak stempelki są przez Was wykorzystywane, dlatego zostaw link do posta z pracą w komentarzu, albo udostępnij pracę w grupie BloomCraft Inspiracje. Chętnie zobaczę. 

To tyle na dziś, ale zaglądajcie, bo już wkrótce kolejne stempelki za free. 😉

Pozdrawiam serdecznie

Ula

8 komentarzy(e)
 1. Kasia
  Kasia says:

  Stemple są świetne, lubię takie pisane w kilku czcionkach 😉 Z góry dziękuję za możliwość ich wykorzystania. Pochwalę się gotową pracą na pewno i na pewno wspomnę od kogą są 🙂 Z pozdrowieniami, Kasia z Papierowego hobby Kasi

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *