Darmowe grafiki walentynkowe

darmowe grafiki walentynkowe

 

Święto zakochanych przypada 14 lutego, więc zostało jeszcze trochę czasu, aby się przygotować. Zwyczajowo tego dnia pisze się listy miłosne i wręcza upominki. 

Nie zamierzam dyskutować o tym, czy warto to robić, ani tym bardziej złorzeczyć na kolejne zachodnie święto i wszechobecny konsumpcjonizm. Zachęcam jednak wszystkich, aby skorzystać z okazji i spędzić ten dzień jakoś odświętniej z ukochaną osobą. Może przygotować własnoręcznie kartkę i napisać wierszyk? Zorganizować wieczór filmowy – wybrać film, zrobić pudełka z popcornem i wręczyć np. kupony miłosne?klaps filmowy z papieru

Oczywiście pomysłów może być dużo, ale dzisiaj chcę Wam zaproponować grafiki walentynkowe, które mają za zadanie ułatwić Wam przygotowania. Osoby zapisane do newslettera dostały dostęp do tych plików już tydzień temu, więc Was też zachęcam do zapisów! Będziecie zawsze krok do przodu 😉grafiki walentynkowe

Grafiki walentynkowe od BloomCraft

Przygotowałam dwa pliki z grafikami w formie pdf. Wystarczy kliknąć w wybraną wersję, ściągnąć na dysk swojego komputera i wydrukować.

  1. Walentynki Kocham Cię
  2. I love you
freebies walentynkowe od bloomcraft
Zasady korzystania ze stempli do druku na Walentynki od BloomCraft
  1. Digi stemple są darmowe. Pobierasz i sam drukujesz.
  2. Digi stemple, które przekazuję na blogu są tylko i wyłącznie do użytku osobistego, mogą być wykorzystywane w odsprzedawanych pracach, ale nie mogą być sprzedawane same w sobie.
  3. Będzie mi bardzo miło jeśli obok pracy z wykorzystanym stempelkiem wspomnisz, że pochodzi z bloga BloomCraft. Może dzięki temu ktoś jeszcze skorzysta z przygotowanych stempelków.

Z przyjemnością zobaczę jak stempelki są przez Was wykorzystywane, dlatego zostaw link do posta z pracą w komentarzu, albo udostępnij pracę w grupie BloomCraft Inspiracje.

Jeśli będziesz potrzebować pojedynczą grafikę (np. tagi) to napisz do mnie, a prześlę Ci .png. 🙂

Jeśli uznasz, że ten wpis może jeszcze kogoś zainteresować to są znaczki do udostępniania ( Facebook, Google+, Pinterest, e-mail). Będzie mi bardzo miło.

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie.

Ula

2 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *