,

Kartki walentynkowe w szarościach

 

Witam Was serdecznie. Wokół nas zrobiło się już walentynkowo. Sklepy i galerie handlowe obwieszone są czerwonymi serduszkami, a na witrynach poustawiane zostały pluszowe misie. Choć na co dzień nie mam nic przeciw jednym czy drugim, to ich nadmiar w lutym mnie przeraża. Dlatego mam dla Was propozycje kartek walentynkowych w szarej kolorystyce.

Dla najbliższych z sercem…

Walentynki zwane Świętem Zakochanych zagościły w naszej popkulturze na stałe. Jedni je lubią a inni nie. Przede wszystkim jednak są dobrym pretekstem do powiedzenia naszym bliskim, przyjaciołom, partnerom czegoś miłego. Ja mimo, że ich specjalnie nie obchodzę to lubię stworzyć kartki, w których napiszę kilka ciepłych słów. Z racji, że najważniejszą częścią są życzenia, to w kartkach zdecydowanie stawiam na minimalizm.

Moje kartki stworzyłam na bazie szarego papieru z kolekcji Oczarowanie. Jest delikatny i elegancki, więc sprawdza się w wielu projektach. Uzupełniłam go bladoróżowymi akcentami – na spodzie papierem i tekturkowymi serduszkami, które pomalowałam na pasujący kolor.

… i wyjątkowym przesłaniem

Na moich kartkach główną rolę grają napisy. Są proste, z lekką nutą humoru. No i idealnie komponują się z dobranymi przeze mnie papierami. Są to gotowe grafiki do samodzielnego wydruku stworzone przez Ulę Jaworską – szefową BloomCraft. Myślę, że dzięki swojej stylistyce będą pasowały do wielu projektów.

Jeśli macie ochotę – to grafiki z napisami są do pobrania tutaj – KLIK. Ja skorzystałam z zaledwie dwóch, a jest ich dużo więcej. Na pewno Wam też się przydadzą nie tylko do walentynkowych prac. Koniecznie pochwalcie się w komentarzu jak je wykorzystaliście.

Pozdrawiam

4 komentarzy(e)

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] obdarzam czasem też przyjaciół. Bo w końcu ich też kochamy w pewien sposób, prawda? W ramach inspiracji dla BloomCraft stworzyłam dwie takie karteczki. Postawiłam na szary papier z kolekcji Oczarowanie. Jest […]

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *