BloomCraft na Craft Wawa 2017!

craft wawa i bloomcraft

 

Jak już wcześniej wspomniałam BloomCraft pojawił się w Warszawie na Craft Wawa 11 lutego 2017.  To była pierwsza tego typu okazja zaprezentowania na żywo papierów i dodatków.

DEBIUT

Taki wyjazd to dla każdej firmy trochę zachodu, a jeśli jest to „pierwszy raz” to tym bardziej trzeba o więcej rzeczy zadbać. BloomCraft to firma młoda, bo zaledwie półroczna, do tego prowadząca sprzedaż tylko przez internet.

Chcąc zaznaczyć swoje stanowisko zrobiłam banerek z napisem BloomCraft. Jak handmade to na maksa! 🙂 Przyjdzie czas, to zadbam o lepsze zaznaczenie swojej obecności. 😉

Brak sklepu stacjonarnego sprawia, że nie trzeba mieć np. „ekspozytorów” na papiery czy dodatki. Tutaj musiałam zadbać o wygodne rozłożenie i przeglądanie papierów. Postawiłam na drewniane skrzynki, których jestem fanką. 🙂

W skrzynkach znalazło się też trochę tasiemek, sznurków i kwiatków.

Mała skrzyneczka z dodatkami była kiedyś pełna mandarynek 😉

Jak było?

Pojawiłam się ok 8:30 i jak się okazało, inne firmy już kończyły rozkładanie towaru! Stanowisko BloomCraft składało się z 6 stolików, na którym znalazłam butelkę wody z powitalnym tagiem i karteczkę=kupon na porcję pierogów! Pyszne były i nie tylko dlatego, że byłam bardzo głodna!!!

Przed godziną 10 pojawili się pierwsi odwiedzający, bo skończyły się pierwsze warsztaty. Właściwie do godziny 13 ciągle ktoś podchodził i oglądał/kupował. Oczywiste dla mnie było, że rozpoznawalność marki BloomCraft jest jeszcze niewielka, ale cieszę, że tak wiele osób bardzo pozytywnie wypowiadała się na temat moich papierów!

Do godziny 17 czas szybko zleciał, mimo iż byłam praktycznie cały dzień sama na „placu boju”.

Spostrzeżenia

Jestem wielką fanką takich zlotów/ spotkań. Żałuję, że nie mogłam wziąć udziału w żadnych warsztatach czy pokazach, bo tych tutaj było naprawdę dużo. Myślę, że na Craft Wawa była okazja spotkać wiele twórczych osób, nauczyć się czegoś, a do tego uzupełnić zapasy przydasi 😉

Jeśli chodzi o BloomCraft to potrzebuję zadbać o kilka elementów, aby było wygodniej na kolejnej imprezie, ale o tym w innym poście.

Bardzo dziękuję organizatorom za możliwość uczestnictwa w tak fantastycznej imprezie, a wszystkim odwiedzającym stanowisko BloomCraft za pozytywne komentarze!

Zajrzycie koniecznie na bloga imprezy, gdzie znajdziecie sporą fotorelację z wydarzenia. Może wypatrzycie tam siebie?!

Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Do następnego! 🙂

Ula

4 komentarzy(e)
 1. Rączka Made
  Rączka Made says:

  Faktycznie pierwsze razy bywają trudne ;), ale Twoje stoisko wyglądało super! Bardzo fajne dobrałaś dodatki idealnie pasujące do Twoich papierów, a skrzynki też fajnie wyglądały. Żałuję, że nie przyjrzałam się przypinkom, ale zazwyczaj wpadam w lekki amok na takich zlotach ;D Może spotkamy się na kolejnym i wtedy coś sobie wybiorę… Pozdrawiam, Patrycja

  Odpowiedz
  • Ula
   Ula says:

   Dzięki za miłe słowa! Cieszę się, że stoisko wyglądało spójnie. Z tym amokiem to doskonale Cię rozumiem… 😉
   Najbliższy „występ” w marcu w Łodzi. W imieniu organizatorów Skrapowiska zapraszam!

   Odpowiedz
 2. PasjEwy
  PasjEwy says:

  bardzo żałuję, że powaliła mnie grypa i nie dotarłam na spotkanie…a tym samym nie mogłam odwiedzić Twojego stoiska i „na żywo” obejrzeć towarów ani spotkać Ciebie…następnym razem dotrę, obiecuję!!!
  pozdrawiam gorąco:

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *