Goście BloomCraft – GOSIKOWY ZAKĄTEK

goście bloomcraft

 

Hej 🙂
Dziś mam przyjemność zaprezentować kolejnego gościa BloomCraft. Małgosia prowadzi bloga Gosikowy zakątek, na którym możecie podziwiać wspaniałe kwiatowe prace Gosi, a także brać udział w fantastycznych zabawach, na które co jakiś czas zaprasza swoich Gości…

Gosikowy Zakątek

Gosia na swoim blogu prezentuje swoje kartkowe poczynania. Twórczość Gosi, to przede wszystkim pięknie ukwiecone karki, niezwykle romantyczne i na prawdę przepięknie wykończone.
 
Gosia swoją papierową przygodę rozpoczęła po narodzinach drugiego syna, „czyli ponad dwa lata temu, kiedy to pomiędzy zupkami, pieluchami, itp. zaczęłam robić kartki bożonarodzeniowe dla rodziny. Kartki się spodobały, ja miałam odskocznię od szarości dnia codziennego i tak się to zaczęło!”
 
Gosia oprócz kartek wykonuje również albumy, exploding-boxy, zawieszki i wiele innych, fajnych papierowych form. Podejmuje próby mediowania i tworzenia kwiatów foamiranu. Należy do DT I like challenges.
 
Gosia ma nie tylko papierową pasję, zdradzę Wam, że robi PRZEPYSZNE pierniki i fantastycznie dekoruje torty! Zajrzyjcie koniecznie na jej bloga, dzieje się tam dużo, więc jest baaardzo ciekawie. Gosia to przesympatyczna i niezwykle utalentowana osóbka.
 
Dla nas wykonała dwie romantyczne prace i w dodatku wykonane z dwóch różnych kolekcji. Zobaczcie sami :)…
 
Pierwsza praca wykonana z kolekcji Oczarowanie, przyozdobiona ręcznie robionymi kwiatami 🙂
 
 
Druga kartka przygotowana z papierów Szkolne historie z przepiękną retro grafiką, całość, świetnie dopasowana.
 
 
Gosiu jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję za przygotowanie tych fantastycznych prac 🙂 Mamy dla Ciebie banerek pamiątkowy.
 
Dziękuję wszystkim za uwagę.  Pozdrawiam
3 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *