,

Czekoladownik na pożegnanie

 

Witam Was serdecznie! Zapraszam na moją ostatnią, pożegnalną inspirację w ramach DT BloomCraft. Uwierzycie, że oto kończy się wspólne pół roku?

… na słodko

Postanowiłam na dziś przygotować czekoladownik. Uwielbiam czekoladki i ostatnimi czasy zdecydowanie częściej tworzę takie pudełeczka. Tym razem postawiłam na miętowe odcienie. Zmieszałam różne papiery, w tym również te z kolekcji Oczarowanie. Jest wśród nich śliczny arkusz w kropeczki, bardzo delikatny i uniwersalny. Pasuje zarówno do eleganckich, stonowanych prac, jak i do tych lżejszych.

… z melodią

Środek czekoladownika ozdobiłam również papierem z kolekcji Oczarowanie. Jednak tu wykorzystałam arkusz z nutkami. Motyw nutek jest zasadniczo bardzo wdzięczny, ale mi osobiście nie każdy papier pasuje. Niektóre są dla mnie zbyt wyraziste i ich wzór mnie przytłacza. Ten akurat trafia idealnie  w mój gust. Nutki są na tyle drobne, że nie męczą swoimi wzorem, a ich odcień pięknie koresponduje z kolorem tła. Tutaj zestawiłam je z wzorzystym papierem innego producenta. A efekt? Dla mnie duet idealny!

… szczęśliwie

Mój czekoladownik ozdobiłam napisem „Happy moments”. Nie tylko dlatego, że idealnie tu pasował kolorystycznie. Jest to też moje prywatne podsumowanie współpracy z BloomCraft. Był to naprawdę szczęśliwy czas, współpraca z fantastycznymi i kreatywnymi dziewczynami, przemiła szefowa i wspaniałe papiery. Jeśli będziecie mieć okazję koniecznie je wypróbujcie a na pewno polubcie je tak jak ja.

A ja cóż.. mam nadzieję, że nieraz jeszcze wpadnę do BloomCraft w gościnę.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa, które zostawialiście mi pod postami.

3 komentarzy(e)

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] = window.adsbygoogle || []).push({}); Dziś zapraszam Was do BloomCraft… już ostatni raz jako członek DT. Kończy się moja fantastyczna przygoda z tym sklepem, […]

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *