Zmiany w funkcjonowaniu bloga BloomCraft

plany BloomCraft

 

Koniec lutego to czas zakończenia współpracy z DT, czyli Elą, Eweliną, Gogą, Kasią i Magdą. Nadszedł moment, aby przedstawić Wam moją wizję funkcjonowania bloga przez kolejne miesiące.

Nowy, czyli stary pomysł 

Zmieniam koncepcję, a właściwie wracam do swojego pierwotnego pomysłu i przez kolejne miesiące sama będę prowadziła tego bloga. Oczywiście posiadanie takich zdolnych i kreatywnych dziewczyn jak obecne DT to skarb i cieszę się, że  mogłam je poznać i razem pracować. Uważam jednak, że blog i marka BloomCraft ewoluuje i czas na zmiany. 

Jako, że sama sama tworzę od lat i do tego lubię blogować to spodziewajcie się w najbliższym czasie więcej postów typu DIY, ale także okołoblogowych. Myślę, że wpisy na blogu będą pojawiały się rzadziej niż do tej pory, ale postaram się, żeby były ciekawe i przede wszystkim merytoryczne. 

Poszukiwana, poszukiwany

Zależy mi także na poznaniu nowych twarzy, bo to jest super sprawa w blogowaniu. Chciałabym, aby blog BloomCraft był miejscem spotkań, szczególnie wszystkich tych, którzy mają i lubią moje papiery. Dokładniejsze wytyczne i zasady przedstawię w najbliższym czasie. 🙂poszukiwany fan BloomCraft

Wpisy gościnne

Postaram się zaprezentować na blogu nie tylko osoby związane z rękodziełem, ale także takie, które pokażą nam jak się lepiej organizować, robić lepsze fotki, czy ciekawiej pisać. Wszystko w najbliższych miesiącach!

Wyzwania

Zamierzam kontynuować wyzwania na blogu BloomCraft, bo to świetna zabawa i oczywiście okazja, aby obdarować kogoś moimi papierami. Pojawi się jednak dodatkowy punkt w regulaminie. Warunkiem przystąpienia do wyzwania będzie wyrażenie zgody na przygotowanie pracy na jedno z kolejnych wyzwań w przeciągu najbliższych 6 miesięcy. Temat wyzwania omówię z wybraną osobą, a do tego nie trzeba będzie użyć w 100% papierów BloomCraft, więc spokojnie! 

A na koniec…

Dziękuję dziewczynom z DT za współpracę, za pomoc w promowaniu papierów BloomCraft! To była dla mnie niesamowita przygoda. Cieszę się, że mogłam Was poznać, także osobiście! Mam nadzieję, że będziemy się nadal spotykać, choćby przy okazji wpisów gościnnych, czy wyzwań. Liczę na to, że będzie dobrze wspominać inspirowanie dla BloomCraft!

Pozdrawiam wszystkich czytelników i obserwatorów BloomCraft. Jestem ciekawa jak Wam się podoba moja „mała rewolucja”? 

Ula

9 komentarzy(e)
 1. Jadwiga
  Jadwiga says:

  Kochana, coś czułam w kościach. Podświadomość?… Hmm… Pomysł z wpisami intrygujący; życzę powodzenia i z niecierpliwością czekam na owe zmiany 🙂
  Serdeczności życzę 🙂

  Odpowiedz
 2. Tina J
  Tina J says:

  Ula, życzę powodzenia w tworzeniu „nowego” bloga. Ciekawa jestem nowych postów.
  Fajnie było móc oglądać inspiracje dziewczyn z DT
  Pozdrawiam

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *