Goście BloomCraft – Angi

gość bloomcraft

 

Cykl Goście BloomCraft to mój sposób na poznawanie nowych osób w blogosferze. Kreatywność i internet nie mają granic, a ponieważ blog to mój drugi dom, to postanowiłam zapraszać ciekawe osoby. 

Masz ochotę „wpaść w gości” do BloomCraft?

Jestem otwarta na nowe znajomości, ciągle podglądam i uczę się od innych, wymyślam i kombinuję, a scrapbooking daje nieograniczone możliwości. Jest mi szczególnie miło, gdy inni używają w swoich pracach papierów BloomCraft. Z niecierpliwością i ekscytacją podglądam blogi, gdzie są wzmianki o moich papierach. Wystarczy dodać #bloomcraftshop, albo napisać maila, a chętnie zajrzę także do Ciebie.

Angi

Dzisiaj mam przyjemność przedstawić Wam kolejną zdolną osobę. Podaję wirtulaną kawę i ciacho, rozgośćcie się. Zapraszam na spotkanie z Angi z bloga Angi Style.
Prace Angi zaczęłam kojarzyć, gdy sama należałam do DT Bee Scrap i odwiedzałam inne blogi „służbowo”. Odtąd co jakiś czas mogłam podziwiać prace i samą uśmiechniętą Angi na zdjęciach w wielu miejscach skupiających miłośników scrapbookingu. 

Pod koniec zeszłego roku (listopad/grudzień) Angi wygrała jedną kolekcję papierów BloomCraft i byłam ciekawa co z nich powstało. Macie szansę zobaczyć razem ze mną efekty cięcia i klejenia Oczarowania. Oto co sama autorka mówi o swoich pracach: 

Początkowo, jak wzięłam się za rozcinanie papierków, trochę się zablokowałam z pomysłami patrząc na kolekcję. Żałowałam, że jednak nie wzięłam się za nie w sezonie zimowo – świątecznym bo jakoś zdecydowanie do takich klimatów mi pasowały mimo obecności kwiatów.
 
Później jednak dojrzałam w nich uniwersalność. Zwłaszcza, że miałam potrzebę stworzenia chłopięcych kartek komunijnych, a do tych zawsze mi brakuje pomysłów i pasujących papierów.
Trzy spośród arkuszy kolekcji pasują do takich kartek idealnie. Ale też te same arkusze widzę idealnie w pracach ślubnych. 
Ciągle jednak miałam niedosyt wiosny, bo zapragnęłam jej soczystego, zielonego oblicza. A takiej zieleni nie znalazłam w kolekcji Oczarowanie. Postanowiłam więc sobie ją dodać sama. I tutaj ukazał mi się kolejny duży plus papierów – delikatna kolorystyka bardzo łatwo da się przekształcić w bardziej dynamiczną i energetyczna wersję za pomocą markerów. Tak jak w mojej drugiej wielkanocnej kartce. Tutaj główną rolę gra stempelek zajączek z pisanką, którego sama zmalowałam.
W kolekcji można odnaleźć wiosnę, choć taką bardziej w klimacie retro. Dlatego taka jest jedna z moich wielkanocnych kartek. Tekturkowe jajeczka zawiesiłam na ukwieconych gałązkach.
Podobają mi się w kolekcji dodatki do wycinania, a zwłaszcza to, że są elementy pasujące do każdego z arkuszy i że z reguły występują one w kilku kształtach.papier do scrapbookingu
Z całej kolekcji Oczarowanie, którą miałam okazję pociąć i przetestować, moim no. one będzie zdecydowanie szary arkusz z białymi koronkami. Bo… po prostu kocham szarości, a jak ktoś mi go jeszcze zestawia z bielą to już jestem kupiona całkowicie 🙂 ANGI
 
Dziękuję Angi za przyjęcia zaproszenia do spotkania na blogu BloomCraft i pokazania jej pomysłów na wykorzystanie kolekcji Oczarownie. Miło było Cię gościć na blogu BloomCraft. 🙂goście bloomcraft
 
Dziękuję wszystkim za to spotkanie. Pozdrawiam serdecznie. 
Ula
6 komentarzy(e)

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] dwie powstały na bazie papierów Bloom Craft , w ramach mojej gościny na firmowym blogu. Pierwsza z nich z kielichem od Janet, stemplem joligg oraz tekturką wycinanki. Druga z tekturkami […]

  2. […] Witajcie Kochani! Jakiś czas temu, dzięki zabawie na FB, wygrałam kolekcję Oczarowanie marki Bloom Craft. A  w ślad za wygraną przyszło zaproszenie od Uli, właścicielki marki, do zaprezentowana moich prac na firmowym blogu. I tak właśnie ostatnio nastąpił ten dzień. […]

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *