Share Week 2017

czyli polecamy ulubione blogi

 

To już moja tradycja, że dołączam się do tego masowego polecania fajnych miejsc w blogosferze. 

Raz do roku Andrzej Tucholski organizuje Share Week, czyli tydzień wzajemnego polecania fajnych blogów. Idealna okazja, aby pokazać do kogo zaglądamy i cenimy. Nadal czytam polecone w zeszłym roku blogi, ale teraz skupię się na tzw. branży kreatywnej. 

logo worQshop

Kasię i jej bloga odkryłam kilka miesięcy temu, gdy zaczęłam interesować się ideą Bullet Journal. Wpadłam na chwilę i przepadłam. Doceniam potencjał kreatywny autorki bloga, ilość rzetelnych informacji, a wszystko podane w estetycznym „sosie”. Czytanie i oglądanie to sama przyjemność. Zajrzycie koniecznie.

Odwiedzam bloga Ani przede wszystkim ze względu na fajne pomysły na organizację przestrzeni. Przy tej ilości PRZYDASI, które mam każda wskazówka jest wagę złota. 😉 Co jakiś czas trafiają się fajne listy do wydrukowania, np. kalendarz miesięczny, albo harmonogram porządków. Praktyczne!

Karola Witczak

Na bloga Karoli zaglądam przede wszystkim po dawkę pozytywnej energii. Uwielbiam piękne zdjęcia cudnych prac. Podziwiam ilość warstw na pracach, łączenie kolorów i kompozycje. Miałam przyjemność poznać Karolę osobiście na warsztatach i bardzo polecam! Nie ma to jak uczyć się od najlepszych.


Share week to może jest rodzaj łańcuszka, ale nie widzę niczego złego w docenianiu wartościowych miejsc w sieci. Jeśli macie ochotę przyłączyć się do tej zabawy to zajrzyjcie na bloga Andrzeja po garść ważnych informacji. 🙂

Z mojej strony to wszystko. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie. 🙂

Ula

0 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *