,

Dzień Matki – stemple do druku

stemple na dzień matki

 

Zbliża się coraz bardziej jeden z fajniejszych miesięcy w roku – MAJ! Coraz częściej jest ciepło (bardzo ciepło), przyroda pięknie wygląda i pachnie, pojawiają się nowalijki i można fajnie urozmaicić dietę. To właśnie w maju jest święto, które większość z nas bardzo lubi – DZIEŃ MATKI. 

Od kilku lat sama wymyślam i robię kartki dla swojej mamy, a w tym roku zajęłam się tym wcześniej m.in dlatego, abyście i Wy nie zapomnieli o tym wyjątkowym dniu. Przygotowałam kilka wzorów stempli do druku, które możecie wykorzystać w swoich pracach.

Na początek szczypta inspiracji. W swoich kartkach wykorzystałam swój ulubiony arkusz z kolekcji Oczarowanie i kwiatki, których część zrobiłam samodzielnie.kartka na dzień matkikartka na dzień matkikartka na dzień matki

Stemple na Dzień Matki do samodzielnego druku

Jak pobrać grafiki?

  • Wystarczy kliknąć w wybrany numer (lub obrazek), ściągnąć na swój dysk i zapisać.
  • Wstawić do dokumentu np. WORD i wydrukować.
  • Potem już tylko trzeba wyciąć (nożyczki / wykrojnik) i gotowe!

 

1.stempel na dzień matki

2.stemel na dzień mamy

3.stempel na dzień mamy

Zasady korzystania ze stempli do druku na DzieńMatki od BloomCraft

  1. Digi stemple są darmowe. Pobierasz i sam drukujesz.
  2. Digi stemple, które przekazuję na blogu są tylko i wyłącznie do użytku osobistego, mogą być wykorzystywane w odsprzedawanych pracach, ale nie mogą być sprzedawane same w sobie.
  3. Będzie mi bardzo miło jeśli obok pracy z wykorzystanym stempelkiem wspomnisz, że pochodzi z bloga BloomCraft. Możesz również udostępnić u siebie podlinkowany banerek z napisem, dzięki temu ktoś jeszcze skorzysta z przygotowanych stempelków. baner darmowych stempli
  4. Jeśli masz ochotę to zostaw link do posta z pracą w komentarzu, albo udostępnij pracę w grupie BloomCraft Inspiracje.
  5. Jeśli uznasz, że ten wpis może jeszcze kogoś zainteresować to ⇓ są znaczki do udostępniania (Facebook, Google+, Pinterest, e-mail). Będzie mi bardzo miło.

stemple do druku

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie.

Ula

Ps. Na FB trwa konkurs, w którym nagrodami są trzy kartki na Dzień Matki. Zapraszam. 

U.

 

 

0 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *