,

Darmowe grafiki na Dzień Ojca

 

Dzień Ojca, albo jak częściej mówimy Dzień Taty przypada 23 czerwca, czyli jest jeszcze sporo czasu, aby się przygotować.

Postanowiłam jednak podzielić się z Wami grafikami, które już stworzyłam na tę okazję. Za mną już pierwsza tura robienia kartek na Dzień Taty, więc na początek zobaczcie jak to u mnie wygląda:kartka na dzień tatykartka w formie aparatu z darmowym stemplemgrafiki do pobrania na dzień ojca

Stemple do druku – Dzień Ojca

Na dzisiaj przygotowałam dla Was trzy wersje stempli, które możecie sobie pobrać za darmo i wykorzystywać na swoich pracach.

Wystarczy kliknąć w wybrany napis lub obrazek, a otworzy się strona na dysku skąd możecie pobrać na swój dysk i zapisać. Kolejny krok to wstawienie do dokumentu np. WORD, ustalenie wybranej przez siebie wielkości ( u mnie ok. 4,5 cm) i wydrukowanie. Potem już tylko trzeba wyciąć stemple (nożyczki / wykrojnik) i gotowe!

1. Dla Ciebie kochany Tato
darmowe grafiki na dzień taty

2. Dla super Taty

3. Kocham Cię Tato

Zasady korzystania ze stempli do druku na Dzień Ojca od BloomCraft

  1. Digi stemple są darmowe. Pobierasz i sam drukujesz.
  2. Digi stemple, które przekazuję na blogu są tylko i wyłącznie do użytku osobistego, mogą być wykorzystywane w odsprzedawanych pracach, ale nie mogą być sprzedawane same w sobie.
  3. Będzie mi bardzo miło jeśli obok pracy z wykorzystanym stempelkiem wspomnisz, że pochodzi z bloga BloomCraft. Może dzięki temu ktoś jeszcze skorzysta z przygotowanych stempelków.
  4. Z przyjemnością zobaczę jak stempelki są przez Was wykorzystywane, dlatego zostaw link do posta z pracą w komentarzu, albo udostępnij pracę w grupie BloomCraft Inspiracje. 

Zachęcam również do pobrania banerka i wstawienia na swoim blogu, aby też inni mogli skorzystać z darmowych grafik od BloomCraft ⇓

baner darmowe stemple od BloomCraft

To tyle na dziś, ale zaglądajcie, bo już wkrótce kolejne stempelki za free. 😉

Pozdrawiam serdecznie

Ula

Ps. Tych wszystkich, którzy nie robią sami kartek zapraszam do sklepu, gdzie znajdziecie kartki dla Taty m.in te zdjęć powyżej!

U.30

0 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *