,

Goście BloomCraft – WuWu

goście bloomcraft

 

Dziś na blogu w ramach stałego cyklu Goście BloomCraft – przedstawiam Wam WuWu, która wygrała ostatnie wyzwanie i w nagrodę otrzymała kolekcję Sama słodycz.

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie pobuszowała na jej blogu. W efekcie zaproponowałam, aby tutaj wpadła i zaspokoiła moją ciekawość…

Gość BloomCraft – WuWu, czyli Wiola z bloga Zatoka Wspomnień

Postanowiłam skorzystać z okazji i wzięłam mojego gościa w krzyżowy ogień pytań, więc macie szansę poznać trochę lepiej Wiolę i jej twórczy świat. Gotowi?

Od czego się zaczęłaś przygodę z tworzeniem? Kiedy uznałaś, że to fajna pasja?

To był zupełny przypadek. Chciałam zrobić album dla syna, ale zależało mi, żeby było to coś więcej niż wklejone zdjęcia na puste karty albumu z marketu. I tak to się zaczęło 🙂 Nie zauważyłam, kiedy to stało się pasją, ale kończąc album, wiedziałam, że będzie jeszcze następny:)

Co Ci daje tworzenie?

To dla mnie przede wszystkim odpoczynek, relaks i ogromna przyjemność. Czas, kiedy coś robię, jest tylko moim czasem. A że przeważnie robię albumy lub wpisy do art journalu, jest to również czas wypełniony wspomnieniami, myślami, emocjami i wrażeniami.

Kto i co Cię inspiruje?

Najogólniej mówiąc inspiruje mnie życie. Sytuacje, wydarzenia, zły lub dobry nastrój i ludzie, a w szczególności ich twórczość, muzyka, poezja  itd.

Jakie miejsce w sieci podglądasz najczęściej?

Nie mam jednego, wybranego miejsca, a i czasu na surfowanie w sieci niewiele. 

Czy jest coś, czego nie lubisz robić, albo np. nie masz do tego cierpliwości? (ja generalnie nie robię kwiatków) 😉

Wystarczy przejrzeć kilka moich prac, żeby zauważyć brak kwiatków. Chociaż na pracach wyglądają często bajecznie, zmagania z kwiatową kompozycją to zupełnie nie dla mnie.

W jakich kolorach najchętniej tworzysz?

Lubię brązy, niebieskości, biel i czerń, ale powoli rozsmakowuję się we fioletach.

Czym przyklejasz wszystkie elementy na pracy? Klej, taśma?

Robiąc album korzystam z kleju introligatorskiego. Małe elementy, szczególnie metalowe przyklejam używając żel medium, a drobne elementy po prostu magikiem.

Jakiej firmy masz najwięcej papierów?

Najwięcej jest u mnie papierów UHK Gallery i Galerii Papieru.

Gdybyś mogła zabrać na bezludną wyspę 7 przydasi, co by to było?

O! Na pewno stempel z czcionką, czy fragmentem pisma, czarny tusz, sznurki, guziki, koronka, tekturki i jakieś płócienko.

A na koniec możesz poprosić złotą rybkę o 3 rzeczy scrapowe. O czym marzysz i „zamówisz”?

Ostatnio bardzo podobają mi się odlewy z foremek, jest kilka kształtów, które bardzo chciałabym mieć. Farby art alchemy i kilka wosków.

 

Prace WuWu z kolekcji Sama słodycz

Wiola przygotowała dwie kartki sztalugowe z wygranych papierów, mimo iż zasugerowałam jej, że pewnie nic z nich nie zrobi, bo „nie są w jej stylu”. Wiecie co mi odpisała?

(…) myślę, że zadałam kłam Twojemu stwierdzeniu, że papiery nie są w moim stylu:-) Bardzo fajnie się z nimi pracowało:-) Są delikatne, stonowane, a przez to baaardzo uniwersalne 🙂

ręcznie robiona kartkakartka dla dzieckakartka urodzinowa dla dziecka kartka urodzinowa dla dziecka

Prawda, że kartkom daleko od infantylizmu, którego Wiola stara się unikać? Ja jestem pod dużym wrażeniem nie tylko kartek z wykorzystaniem kolekcji Sama słodycz, ale całokształtu tworzenia, który możecie podejrzeć na blogu Zatoka Wspomnień

Bardzo dziękuję Ci Wiolu za przygotowanie pięknych kartek, za świetny kontakt i oczywiście za udzielenie odpowiedzi na moje pytania „pół żartem, pół serio”. Na koniec banerek na pamiątkę wizyty na moim blogu.

Dziękuję wszystkim czytelnikom za wizytę i pozostawione komentarze.

Pozdrawiam serdecznie razem z Gościem BloomCraft – WuWu

Ula

ps. Przypominam o możliwości zapisania się do newslettera. Już w najbliższą środę wszyscy zapisani dostaną info o kolejnych grafikach do pobrania za free 😉

ps2. Polecam promocję:rabat w skelpie bloomcraft

u.

4 komentarzy(e)
  1. Kasia /PapierkweHobby/
    Kasia /PapierkweHobby/ says:

    Karteczki pięknie się prezentują, i są wypisz-wymaluj w stylu WuWu 🙂 Miło było Cię poznać 🙂

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *