Goście BloomCraft – Monica Conca

goście bloomcraft

 

Dziś na blogu w ramach stałego cyklu Goście BloomCraft: Monica Conca – Moje Pasje, która wzięła udział w candy urodzinowym na facebooku.

Warunkiem wzięcia udziału w zabawie było podanie propozycji tematu / stylu imprezy i Monika zapronowała włoskie klimaty! 

z pysznym włoskim jedzeniem, owocami morza i dobrym winem  Do tego na deser tiramisu  Jeśli chodzi o wystrój to myślę, że gościłoby słońce  Żółcie i intensywnie zielony, bazyliowy kolor, i zapach.

Tak mnie urzekła ta propozycja, że do Moniki powędrował zestaw papierów Sama słodycz i zaproszenie w „gości do BloomCraft”.  Na tę okoliczność standardowo przepytałam Monikę, aby poznać jej kreatywne początki i marzenia 😉 Zapraszam do lektury.

Od czego się zaczęłaś przygodę z tworzeniem? Kiedy uznałaś, że to fajna pasja?

Moja przygoda że scrapbookingiem rozpoczęła się od chęci stworzenia albumu na 18 urodziny mojej siostry. Ale kartki dla rodziny i przyjaciół tworzyłam od zawsze, nie mając wtedy pojęcia od istnieniu scrapbookingu 😉

Co Ci daje tworzenie?

Moja twórczość, to mój azyl. Na co dzień jestem pełnoetatową mamą, wychowującą dwoje energicznych dzieciaków. Mój scrapkąt, to miejsce gdzie się relaksuję.

Kto i co Cię inspiruje?

Inspirujące jest dla mnie przede wszystkim to, dla kogo tworzę dany projekt. Prawie wszystkie moje wytwory są personalizowane, a osoby dla których tworzę, np.: album, są dla mnie inspiracją.

Jakie miejsce w sieci podglądasz najczęściej?

Mam swoje ulubione miejsca w sieci. Przede wszystkim uwielbiam facebook’ową grupę Scraptube. Poznałam tam (na razie wirtualnie) wspaniałe osoby, które również są dla mnie inspiracją. Mam nadzieję, że spotkamy się kiedyś na jednym ze zlotów. Mam też swoje ulubione kanały na Youtubie, moja ostatnia miłość to filmy scraperek z Rosji 🙂

Czy jest coś, czego nie lubisz robić, albo np. nie masz do tego cierpliwości? (ja generalnie nie robię kwiatków)

Nie przepadam za tworzeniem exploding boxów 😉 i robieniem kwiatków, chociaż foamiran przypadł mi do gustu 🙂

W jakich kolorach najchętniej tworzysz?

Chyba nie mogę mówić o konkretnych kolorach 🙂 Kocham papiery! Jeśli spodoba mi się papier, nieważne jaki ma kolor 😉

Jakiej firmy masz najwięcej papierów?

Chyba nie umiem tego określić. Jeśli spodobają mi się jakieś papiery, firma nie ma tak wielkiego znaczenia 🙂 ale moją pierwszą papierową miłością były paper pad’y od Kaisercraft.

Czym przyklejasz wszystkie elementy na pracy? Klej, taśma?

Tu chyba nie będę oryginalna 😉 Używam Magica oraz taśmy dwustronnie klejącej, którą kupuję w miejscowym sklepie papierniczym.

Gdybyś mogła zabrać na bezludną wyspę 7 przydasi, co by to było?

Mhmm, to nie jest łatwe pytanie 🙂 Bo z pierwszymi trzema nie mam problemu: dużo papieru, klej i nożyczki. Później dodałabym chyba tablicę MS z trymerem, tusz, stemple i kredki akwarelowe. Bo uwielbiam rysować, choć ostatnio nie mam na to zbyt wiele czasu…

A na koniec możesz poprosić złotą rybkę o 3 rzeczy scrapowe. O czym marzysz i „zamówisz”?

Moim scrapowym marzeniem są farby akwarelowe od Kuretake i może fajne pędzelki na wodę 🙂 poza tym chyba nie mam więcej życzeń. Może z takich niematerialnych, to żebym jak najdłużej mogła realizować swoje pasje.

 

Monika Conca dla BloomCraft

Monika Conca dla BloomCraft stworzyła kartki z papierów Sama słodycz, a do tego dołożyła grafiki, które także i Wy możecie pobrać za darmo zapisując się do newslettera BloomCraft. Goście BloomCraft - Monica ConcaGoście BloomCraft - Monica ConcaGoście BloomCraft - Monica Conca

Prawda, że karteczki wyszły urocze? Monika tworzy śliczne prace, które możecie podziwiać na FB i na kanale YT.  Polecam zajrzeć! 

Bardzo dziękuję Ci Moniko za przygotowanie pięknych kartek, za świetny kontakt i oczywiście za udzielenie odpowiedzi na moje pytania „pół żartem, pół serio”. Na koniec banerek na pamiątkę wizyty na moim blogu.goście bloomcraft

Dziękuję wszystkim czytelnikom za wizytę i pozostawione komentarze.

Pozdrawiam serdecznie razem z Gościem BloomCraft – Moniką.

Ula

ps. Zachęcam do zapisania się do newslettera. 🙂newsletter bloomcraft

0 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *