,

Ręcznie robione kartki na ślub + freebies

kartka ślubna

 

Wrzesień to bardzo popularny miesiąc ślubny. W nazwie jest „R”, a do tego często jest jeszcze ciepło i słonecznie. No i goście raczej po urlopach powinni dopisać na imprezie, prawda?

Jak czas temu napisałam artykuł gościnny na blogu Weselne Wrzosowisko na temat obdarowywania Państwa Młodych ręcznie robionymi kartkami gratulacyjnymi, a dziś pokażę Wam dwie proste wersje, ale personalizowane. 

Kartka ślubna nr 1

KOPERTÓWKA

kartka ślubnakartka ślubna

Kartka ślubna nr 2

Rozmiar DL

kartka ślubna

Jak widzicie na zdjęciach powyżej, kartki powstały z papierów BloomCraft. Motyw desek z Oczarowania + kropki z Samej słodyczy to zawsze dobry pomysł!

Stempel do druku – W dniu ślubu

Wprawne oko zauważy, że stempelki na kartkach są podobne, bo tylko zmieniłam daty i imiona Państwa Młodych. Postanowiłam udostępnić Wam „czysty” stempel, tzn. do uzupełnienia. Może komuś się przyda?

stempel ślubny

 

Wystarczy kliknąć w obrazek, a otworzy się strona skąd możecie pobrać grafikę na swój dysk i zapisać. Kolejny krok to wstawienie do dokumentu np. WORD, ustalenie wybranej przez siebie wielkości, dodanie potrzebnych Wam danych i wydrukowanie. Potem już tylko trzeba wyciąć stempel (nożyczki / wykrojnik) i można działać dalej!

Zasady korzystania ze stempli do druku od BloomCraft

  1. Digi stemple są darmowe. Pobierasz i sam drukujesz.
  2. Digi stemple, które przekazuję na blogu są tylko i wyłącznie do użytku osobistego, mogą być wykorzystywane w odsprzedawanych pracach, ale nie mogą być sprzedawane same w sobie.
  3. Będzie mi bardzo miło jeśli obok pracy z wykorzystanym stempelkiem wspomnisz, że pochodzi z bloga BloomCraft. Może dzięki temu ktoś jeszcze skorzysta z przygotowanych stempelków.
  4. Z przyjemnością zobaczę jak stempelki są przez Was wykorzystywane, dlatego zostaw link do posta z pracą w komentarzu, albo udostępnij pracę w grupie BloomCraft Inspiracje.

Zachęcam również do pobrania banerka i wstawienia na swoim blogu, aby też inni mogli skorzystać z darmowych grafik od BloomCraft ⇓baner darmowe stemple od BloomCraft

Korzystając z okazji przypominam, że od poniedziałku trwa nowe wyzwanie. wyzwanie bloomcraft

Zapraszam serdecznie.

Ula

0 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *