,

Kartka na Dzień Nauczyciela + stemple do pobrania

kartka na dzień nauczyciela

 

Dokładnie od tygodnia trwa wyzwanie #12 Szkolne historie, a dzisiejsza kartka kredka na Dzień Nauczyciela jest kolejną okazją, aby przedstawić pomysł na interpretację tematu. 

Kartka na Dzień Nauczyciela

Powstały tak dokładnie to cztery pastelowe kredki zrobione ponownie według mojego wzoru. Tym razem wykorzystałam papiery z kolekcji Sama słodycz i trzy wersje stempelka, na których  ponownie wykorzystałam Bystrzaki, bo się przyjęło łączyć wizerunek sów z edukacją…

dzień nauczyciela

Zachęcam do przygotowania własnych kartek, tym bardziej, że udostępniam Wam stemple do samodzielnego wydruku za darmo.

Stemple do druku na kartki na Dzień Nauczyciela

Co trzeba zrobić? Wystarczy kliknąć w wybrany obrazek, a otworzy się strona skąd możecie go pobrać na swój dysk i zapisać. Kolejny krok to wstawienie do dokumentu np. WORD, ustalenie wybranej przez siebie wielkości i wydrukowanie. Potem już tylko trzeba wyciąć stempel i gotowe!

dzień nauczyciela

dzień nauczycieladzień nauczyciela

kartka na dzień nauczyciela

Zasady korzystania ze stempli do druku od BloomCraft

  1. Digi stemple są darmowe. Pobierasz i sam drukujesz.
  2. Digi stemple, które przekazuję na blogu są tylko i wyłącznie do użytku osobistego, mogą być wykorzystywane w odsprzedawanych pracach, ale nie mogą być sprzedawane same w sobie.
  3. Będzie mi bardzo miło jeśli obok pracy z wykorzystanym stempelkiem wspomnisz, że pochodzi z bloga BloomCraft. Może dzięki temu ktoś jeszcze skorzysta z przygotowanych stempelków.
  4. Z przyjemnością zobaczę jak stempelki są przez Was wykorzystywane, dlatego zostaw link do posta z pracą w komentarzu, albo udostępnij pracę w grupie BloomCraft Inspiracje.
  5. Zachęcam również do pobrania banerka i wstawienia na swoim blogu, aby też inni mogli skorzystać z darmowych grafik od BloomCraft ⇓baner darmowe stemple od BloomCraft

Wszyscy zapisani do newslettera mogą pobrać zestaw tych stempli (A4) w formie pdf. stemple na dzień nauczyiela

newsletter bloomcraft

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Ula

7 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *