,

Goście BloomCraft – decoArtM

decoartM dla BloomCraft

 

Kiedy rok temu ogłaszam nabór do DT, to nie sądziłam, że te znajomości utrzymają się po zakończeniu współpracy.

Dziś pokażę Wam prace jednej z dziewczyn, która od tamtej pory jest dobry duchem BloomCraft. Z Magdą, znaną w sieci jako decoartM, spotykamy się nawet kilka razy w roku na wspólnym scrapowaniu. Od czasu do czasu jej wpisy pojawiają się na tym blogu, ale dziś to ja piszę o niej. 

Całkiem możliwe, że znacie Magdę z blogów wyzwaniowych, albo przy okazji różnych akcji. To taki niespokojny duch, który mimo wielu obowiązków, nie tylko tworzy jak szalona, ale również aktywnie uczestniczy w naszym kreatywnym świecie. Najlepiej zajrzycie na jej bloga, zobaczcie jakie fajne prace wyczarowuje. Na wszystkie okazje! Zdolniacha! 😉

W ramach dzisiejszej wizyty pokażę Wam dwie kartki, które decoartM zrobiła z papierów Szkolne historie. Może zainspirują Was to stworzenia pracy na bieżące wyzwanie BloomCraft?

decoartM dla BloomCraft

Jest kolorowo, energetycznie, z „pazurem”. Teoretycznie papiery z kolekcji Szkolne historie są dziecięce, ale za pomocą dodatków i kompozycji, pasują też do prac dla dorosłego. Prawda? 

kartka nr 1

decoArt dla BloomCraftdecoArt dla BloomCraft

kartka nr 2decoArt dla BloomCraftdecoArtM dla BloomCraft

Stempelki na Dzień Edukacji Narodowej  (potocznie zwanym Dniem Nauczyciela) możecie pobrać za darmo i stworzyć własne prace. Zachęcam do „pracy” i zapraszam do udziału w wyzwaniu:wyzwanie bloomcraft

Dziękuję Magdzie za pomoc w tworzeniu inspiracji do tego wyzwania. Wyszło jak zawsze fantastycznie! Może poczęstujesz się banerkiem? 😉Może Mam nadzieję, że Wam również podobają się kartki decoArtM. Dziękujemy za uwagę!

Ula i Magda

6 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *