,

Upominek na Dzień Nauczyciela

upominek na dzień nauczyciela

 

Już za tydzień przypada święto wszystkich nauczycieli i wychowawców, więc jest jeszcze trochę czasu na przygotowanie małego upominku.

Upominek na Dzień Nauczyciela

W tym roku przygotowałam małe pudełeczka, do których zapakuję trochę słodkości. upominek na dzień nauczyciela

Pudełko wyciełam wykrojnikiem, ale dawno, dawno temu korzystałam z szablonu ściągniętego z internetu i dałam radę! Tutaj zdjęcie tego szablonu, żebyś wiedziała czego szukać: dzień nauczyciela

upominek na dzień nauczyciela

Swoje pudełka zrobiłam z: 

Pomysł jest prosty, a wykonanie banalne. Nawet dla kogoś początkującego, ale jeśli nie chcesz lub nie możesz, to napisz do mnie, a ja wykonam je dla Ciebie → ula@bloomcraft.plupominek na dzień nauczyciela

Przypominam inne pomysły, które możecie wykorzystać na upominek na Dzień Nauczyciela:

  1. Kartka w formie kredki
  2. Mini albumy
  3. Aż pięć pomysłów!
  4. Sówka 
  5. Zakładki do książek

Tak się składa, że dzisiejsze pudełka to doskonały pretekst, aby opowiedzieć Wam co lubię…wyzwanie #13 bloomcraft

Lubię robić wszelkiego rodzaju pudełka, także te bardziej nietypowe. Czasami korzystam z gotowych szablonów, a czasami sama je sobie tworzę. Pamietacie moje plecaki z papieru? 😉 A jeśli do tego napiszę, że uwielbiam robić upominiki? To już wszystko o mnie wiecie! Skwapliwie korzystam z każdej okazji na przygotowanie drobnego upominku. To może być notesik na lodówkę, zakładka do książki. Generalanie jestem nastawiona na wszelkie mniej lub bardziej nietypowe pomysły samego upominku, ale także jego opakowania. Wiecie, o co czym mówię? 

Mam nadzieję, że zachęciłam Was dzisiaj do samodzielnego przygotowania pudełeczek, które nadają się także na inne okazje (urodziny, święta, podziękowanie). Może przy okazji zrobicie pracę pod tytułem „To lubię!” i zgłosicie się do wyzwania? Zapraszam serdecznie.

Ściskam mocno i do następnego!

Ula

0 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *