,

Kartka urodzinowa dla kobiety + freebies

kartka urodzinowa dla kobiety

 

W ostatnią sobotę organizowałam spotkanie, w czasie którego robiłyśmy kartki w formie torebek. Dziś pokażę jedną z nich i udostępnię napis, może komuś się przyda?

Kartka urodzinowa dla kobiety ręcznie robiona to chyba najłatwiejsze zadanie, ale lubię sobie urozmaicać tworzenie choćby wymyślaniem nietypowych form. Torebki pokazywałam już kilkukrotnie, bo jest to wzór cieszący się ostatnio powodzeniem w mojej pracowni. 

Kartka urodzinowa dla kobiety

Ta konkretna kartka ze zdjęć poniżej, powstała z arkusza nr 1 kolekcji Oczarowanie. Motyw desek z delikatnymi kwiatami jest bardzo stonowany i elegancki. Według mnie pasuje na kartkę urodzinową dla każdej kobiety…

Dodałam kwiatki papierowe w odcieniu fioletu, tekturową latarenkę, trochę tiulu i koronki. Mam nadzieję, że Wam się podoba. Kartka – pudełko ma mało ozdób, ale forma to równoważy, prawda?

kartka urodzinowa dla kobietykartka urodzinowa dla kobiety

Na koniec mam dla Was stempelek, który wykorzystałam na tej kartce urodzinowej. Jest prosty, ale dzięki temu pasuje do wielu prac. 

Kliknij w obrazek, otworzy się strona, skąd będziesz mogła zapisać digi na swój komputer.digi bloomcraft

Możecie się śmiało częstować i udostępniać dalej. A jeśli macie ochotę na więcej urodzinowych digi to zapraszam do zapisania się do newslettera BloomCraft. Wtedy będziecie mogli sobie pobrać za darmo m.in. taki plik:digi napisy urodzinowe BloomCraft

Zainteresowani? newsletter bloomcraft

Pozdrawiam serdecznie i do następnego!

Ula

0 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *