Goście BloomCraft – Anika

 

Dziś na blogu w ramach stałego cyklu Goście BloomCraft: Anika, która wzięła udział w candy urodzinowym na blogu.

Bohaterka dzisiejszego wpisu razem paczuszką dostała zaproszenie w „gości do BloomCraft”. Na tę okoliczność standardowo przepytałam Anikę, aby poznać jej kreatywne początki i marzenia 😉 Zapraszam do lektury.

Od czego się zaczęłaś przygodę z tworzeniem? Kiedy uznałaś, że to fajna pasja?

Moja przygoda z papierem zaczęła się gdy postanowiłam wykonać pierwszy album dla swojego dziecka. Plany były wielkie jednak album nie powstał, a w zamian tego pojawiły się scrapowe kartki 🙂 Mimo to teraz album doczekał się na swój czas po dłuuuugim czasie oczekiwania 🙂 A tworzenie było dla mnie od zawsze pasją bo robiłam różne rzeczy już od bardzo dawna.

Co Ci daje tworzenie?

Kiedy tworzę spełniam swoje wizje, które mam w głowie, przelewam to na papier i wszystko to sprawia mi radość.

Kto i co Cię inspiruje?

Jak ja często powtarzam „Potrzeba jest matką wynalazków” dlatego dla mnie to ona staje się często inspiracją.

Jakie miejsce w sieci podglądasz najczęściej?

Nie ograniczam się do jednego miejsca w sieci. U mnie zaczyna się wszystko od bloga Craft Zabaw i potem płynę już po wszystkich blogach inspiracyjnych. Odwiedzam również często miejsca, gdzie fotografia jest punktem inspiracji.

Czy jest coś, czego nie lubisz robić, albo np. nie masz do tego cierpliwości? (ja generalnie nie robię kwiatków)

Wiesz ja chyba też nie mam do kwiatków cierpliwości, choć też je robię.  One pięknie wyglądają, i bardzo je lubię, być może kiedyś wybiorę się na jakieś warsztaty i kwiatuszki staną się da mnie ciekawsze.

W jakich kolorach najchętniej tworzysz?

U mnie dominują pastele, róże, beże, brązy. Choć przyznam, że intensywne kolorki też kocham i niejednokrotnie z nimi również tworzę.

Jakiej firmy masz najwięcej papierów?

Ojej ciężko powiedzieć, nie ograniczam się do jednej firmy by na niej bazować. Wybieram spośród wszystkich producentów te, które wpadają mi w oko, te które najbardziej przypadną mi do gustu, te z których kolory bardzo lubię 🙂

Czym przyklejasz wszystkie elementy na pracy? Klej, taśma?

Bardzo długo używałam głównie taśmy, ale zmieniłam na klej Magic i na nim bazuję. A do tego życie scrapowe u mnie nie mogłoby się kręcić bez kosteczek 3D to one tworzą przestrzenność pracy i trójwymiarowość.

Gdybyś mogła zabrać na bezludną wyspę 7 przydasi, co by to było?

Pewnie byłyby to: papier kolorowy, wydrukowane grafiki, kosteczki 3D, stemple, kredki akwarelowe, kwiatki i perełki w płynie.

A na koniec możesz poprosić złotą rybkę o 3 rzeczy scrapowe. O czym marzysz i „zamówisz”?

Złota rybka mogłaby spełnić moje marzenie o maszynce Big Shot, profesjonalnych narzędziach do stemplowania oraz całej palecie barw tuszy.

Anika

Anika dla BloomCraft stworzyła 2 kartki z papierów BloomCraft, a do tego dołożyła grafikę, którą także i Wy możecie pobrać za darmo zapisując się do newslettera BloomCraft. anika na wyzwanie #14 mapkagość bloomcraft Anikagość bloomcraft Anikagość bloomcraft Anika

Zachęcam Was do odwiedzin bloga autorki tych prac, aby podpatrzeć co tworzy w tej chwili. 

Bardzo dziękuję Ci Aniko za przygotowanie pięknych kartek, za świetny kontakt i oczywiście za udzielenie odpowiedzi na moje pytania „pół żartem, pół serio”. Na koniec banerek na pamiątkę wizyty na moim blogu.goście bloomcraft Anika

Dziękuję wszystkim czytelnikom za wizytę i pozostawione komentarze.

Pozdrawiam serdecznie razem z Gościem BloomCraft – Aniką

Ula

Ps. Przypominam o bieżącym wyzwaniu, do którego Anika przygotowała jedną z tych kartek!

1 komentarz

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *