Wyniki wyzwania #15 choinka

wyniki wyzwania #15 choinka

 

Czas na wyniki wyzwania #15 choinka. Liczba zgłoszonych prac, także przez email mile mnie zaskoczyła, więc wybranie zwycięzcy było bardzo, bardzo trudne.

Dziękuję wszystkim za pokazanie swoich prac, w których dominowały ozdoby w formie choinki i boxy. Przeważała biel i szarość, ale sporo też było tradycyjnego połączenia, czyli czerwień i zieleń. Naprawdę jestem zachwycona Waszymi pracami, ale musiałam wybrać jedną i mój wybór padł na tę pracę: wyniki wyzwnia #15 choinka

Autorką jest Karolina z bloga Cards From Heaven, która ujęła mnie tym, jak opisała proces powstawania poszczególnych elementów boxa. Zajrzyjcie na jej bloga, poczytajcie i pooglądajcie więcej zdjęć zwycięskiej pracy. 

Oto banerek dla Karoliny, a w sprawie odbioru nagrody proszę o kontakt: ula@bloomcraft.pl. Zajrzyj proszę wcześniej do sklepu i wybierz jedną z kolekcji w ramach nagrody.wyniki wyzwania #15 choinka

Postanowiłam przyznać jeszcze wyróżnienie dla Wandy, która zrobiła sweterkową choinkę. wyniki wyzwania #15 choinka

Dziękuję jeszcze raz za wszystkie zgłoszenia i zapraszam już na kolejne wyzwanie, które standardowo ruszy w pierwszy poniedziałek miesiąca, czyli 1 stycznia.

Pozdrawiam serdecznie.
Ula

 

7 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *