,

Kartka dla Babuni + freebies

kartka dla Babuni

 

Miałam najwspanialsze Babcie na świecie i ciągle odczuwam ich brak. Całe szczęście, że moje dzieci mogą ciągle się cieszyć obecnością swoich…

Dla mnie to wielka radość i przyjemność przygotowywać kartki i upominki z okazji Dnia Babci. Postanowiłam stworzyć arkusz z napisami, tzw. digi stemplami i przy okazji podzielić się nimi z Wami, ale to na koniec. Teraz zobaczcie moją kartkę, oczywiście z papierów BloomCraft. W roli głównej arkusze w nutki i gałązki z kolekcji Oczarowanie.

Kartka dla Babuni…

kartka dla babunikartka dla babuni

Jak wspomniałam na początku mam dla Was taki napis jak na mojej kartce. A nawet kilka do wyboru 😉

Darmowe grafiki z okazji Dnia Babci i Dziadka

Co trzeba zrobić? Wystarczy kliknąć w obrazek, a otworzy się strona skąd możecie pobrać arkusz A4 na swój dysk i wydrukować. Potem już tylko zostaje dobra zabawa!

digi stemple z okazji Dnia Babci i Dziadka

Kilka zasad korzystania z darmowych stempli BloomCraft

  1. Digi stemple są darmowe. Pobierasz i sam drukujesz.
  2. Digi stemple, które przekazuję na blogu są tylko i wyłącznie do użytku osobistego, mogą być wykorzystywane w odsprzedawanych pracach, ale nie mogą być sprzedawane same w sobie.
  3. Będzie mi bardzo miło jeśli obok pracy z wykorzystanym stempelkiem wspomnisz, że pochodzi z bloga BloomCraft. Może dzięki temu ktoś jeszcze skorzysta z przygotowanych stempelków.
  4. Z przyjemnością zobaczę jak stempelki są przez Was wykorzystywane, dlatego zostaw link do posta z pracą w komentarzu, albo udostępnij pracę w grupie BloomCraft Inspiracje (lub otaguj sklep @bloomcraftshop).
  5. Zachęcam również do pobrania banerka i wstawienia na swoim blogu, aby też inni mogli skorzystać z darmowych grafik od BloomCraft ⇓baner darmowe stemple od BloomCraftbaner darmowych stempli

Możecie także skorzystać z pojedyńczych napisów, które udostępniałam w zeszłym roku:

Przy okazji informuję, że dzisiejsza kartka jest dostępna w sklepie BloomCraft. Polecam 😉

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i do następnego!
Ula

0 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *