Moje ulubione kolory papierów…

ulubione kolory papierów BloomCraft

 

Moja marka BloomCraft powstała z miłości do papieru. Zaczęło się tak naprawdę od książek, które lubię nawet wąchać. Później wciągnęłam się w robienie w kartek i albumików, żeby ostatecznie wymyślić i wydrukować kolekcje papierów. W tej chwili marka BloomCraft to cztery kolekcje, których do używam właściwie non stop, na różne okazje, nie sugerując się nazwą… Jak każda scraperka mam też „fazy” na określone papiery, a co za tym idzie, także kolory. 

Mamy styczeń, kilka dni temu spadł śnieg, a ja myślę o wiośnie. Ba! MARZĘ o niej buszując na Pinetereście szukając inspiracji nowych ubrań, przeglądając zgłoszenia do ostatniego wyzwania  czy tworząc kartki na Dzień Babci… Czyżby dopadł mnie jakiś kryzys? 😉

Moje ulubione kolory papierów…

W styczniu to głównie odcienie zielonego, bieli, różu i fioletu… A jak to się ma do papierów BloomCraft? Ano tak:ulubione kolory papierów do scrapbookingu

Ostatnio najprzyjemniej mi się tworzy z tych arkuszy Samej Słodyczy i Oczarowania… A jeśli Wam jeszcze dodam, że niespodziewanie dostałam m.in kartkę i bukiet kwiatów w tej kolorystyce to czy jest to jakiś znak? Chyba, że Madośka też już marzy o wiośnie…?

Kartki na Dzień Babcikartka dla babci z koronąkartka dla babci z koronąkartka dla babci z balonemkartka dla babci

Przy okazji przypominam, że napisy na Dzień Babci są dostępne za darmo w poprzednim wpisie. A tymczasem liczę na to, że podzielicie się swoimi ulubionymi kolorami papierów. Takimi, od których ciężko Wam się ostatnio oderwać? Co Wy na to? Piszcie w komentarzu, albo wklejajcie linki do blogów.

Dziękuję za odwiedziny. 
Ula

 

2 komentarzy(e)
  1. Madośka
    Madośka says:

    Oj tak tak. Madośka marzy o wiośnie. Wtedy to w mojej kwiaciarni na dobre zagoszczą cudownie fioletowa Campanulla i całe morze macoszek (bratków) w niewyobrażalnej gamie kolorów. A jeśli mowa o ulubionej kolorystyce papierów to właśnie brudne fiolety, róże i kremy są moimi ulubionymi. A… no i błękity. Kocham błękity,niebieskości i czerń.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *