Romantyczne róże

romantyczne róże

 

Nie jestem znawcą kwiatów, ale bardzo je lubię. Najbardziej cięte, w wazonie, na widoku, blisko.

Najbardziej popularne są róże, którym przypisuje się romantyczne historie. Są to bardzo piękne kwiaty, a od ich zapachu może się zakręcić w głowie. Moja babcia namiętnie sadziła róże w ogrodzie, ale ona miała „rękę” do roślin… 

Mamy karnawał, więc i ślubów więcej. Do tego już niedługo Walentynki, więc przygotowałam trochę napisów „miłosnych” właśnie w otoczeniu róż. Do testów zaprosiłam przyjaciółki BloomCraft i wkrótce pokażę ich prace, a tymczasem zobaczcie co ja z nich stworzyłam. 

Romantyczne róże

romantyczne różeromantyczne róże

Together forevertogether forevertogether forever

A true love story never ends

love storylove story

Połączyłam różowy arkusz z Samej słodyczy, czarno – biały arkusz i nowe grafiki. Mimo iż, kartki wyglądają na proste, to wymagały jednak trochę” pracy”. Różyczki same się nie wycięły… Oczywiście elementy są podklejone pianką, co daje efekt przestrzenności, a ponieważ kwiaty są bardzo dekoracyjne to nie dałam więcej ozdób. Tylko trochę pół perełek. 

Jeśli chciecie zobaczyć jak wygląda cały arkusz A4 z nowymi grafikami to zapraszam Was tutaj jutro. Zobaczycie przede wszystkim prace kolejnej zdolnej przyjaciółki BloomCraft, ale też dowiecie się jak zdobyć grafiki i jak dołączyć do grona testerek nowych grafik. 

A na koniec zdradzę Wam sekret: moimi ulubionymi kwiatami nie są róże, tylko tulipany! Dlatego mam je w logo BloomCraft 😉

Pozdrawiam wiosennie w ten mroźny dzień. 
Ula

6 komentarzy(e)
 1. Gosia
  Gosia says:

  Super, chętnie dowiem się jak dołączyć do grona testerek, zawsze chciałam spróbować z takimi płaskimi kwiatami,to byłoby wyzwanie ! Pozdrawiam i gratuluję, piękne róże!

  Odpowiedz
  • Ula
   Ula says:

   Już jutro na blogu pojawi się nowy wpis, w którym pokażę cały arkusz z grafikami i wyjaśnię jak zostać „testerką” 😉 Zapraszam.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *