,

Zakochane psiaki według Craft Anny

zakochane psiaki

 

Nowy tydzień, nowy gość BloomCraft i nowe grafiki! Razem z Craft Anną przedstawiamy Zakochane psiaki!

Jeśli zaglądaliście na bloga w zeszłym tygodniu to wiecie o co chodzi, a pozostałym już wyjaśniam. Co jakiś czas tworzę grafiki na różne okazje, które można wykorzystywać w ręcznie robionych pracach z papieru. Do tej pory inspiracje robiłam sama, ale jposzłam po rozum do głowy i uznałam, że mogę „wykorzystać do pracy” przyjaciółki BloomCraft. Na TAJNEJ grupie na facebooku (Bloomcraft Inspiracje) ogłosiłam, że szukam testerek nowości. Tym sposobem dziewczyny mają szansę pobawić się grafikami jako pierwsze, mają wpływ jak wyglądają ostatecznie, a ja jestem bardziej zrelaksowana, bo wiem czy są fajne, czy nie 😉  Jeśli chcesz możesz dołączyć do naszego klubu, wtedy poznasz szczegóły współpracy. 

Oczywiście grafiki są dostępne dla wszystkich zapisanych do newslettera, ale dopiero „po testach” moich i dziewczyn. 

Zakochane psiaki według Craft Anny

Ania jako pierwsza zrobiła i podesłała zdjęcia swojej pracy. Wykorzystała aż dwie karty z arkusza A4. Powstała wesoła i urocza kartka. Zresztą sami zobaczcie.zakochane psiakizakochane psiaki

Jak już się domyślacie Zakochane psiaki powstały z myślą o pracach walentynkowych. Takich trochę z przymrużeniem oka, dla fanów zwierzaków, a w szczególności psów. Mam nadzieję, że kartka Ani Wam się podoba i macie ochotę obejrzeć inne jej prace. Wpadajcie na jej fanpadża i zostawiajcie komentarze. Wiecie jak to cieszy, prawda?

Jesteście pewnie ciekawe jak wyglądają pozostałe grafiki, ale zostawię Was w niepewności do jutra. Wtedy zobaczycie pracę następnej kreatywnej przyjaciółki BlooomCraft.;)

Tymczasem dziękuję Ci Aniu, że zgodziłaś się zostać testerką. Wywiązałaś się z zadania znakomicie, więc na pamiątkę mam mały banerek. zakochane psiaki Craft Anny

Dziękuję wszystkim serdecznie za odwiedziny i zapraszam już jutro!
Ula

0 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *