,

Wróżka zębuszka – freebies

stempel wróżka zębuszka

 

Dostałam ostatnio zadanie stworzenia grafiki z wróżką zębuszką! 

Ciężko mi było odmówić, bo Jadzię bardzo lubię, więc po zadaniu miliona pytań udało mi się zamówienie zrealizować. W czasach mojego dzieciństwa nikt nie znał tego zwyczaju. Mój starszy synek zostawił pod poduszką swojego pierwszego zęba i w zamian dostał pieniążka, ale żadnej kartki, czy pudełka na tę okazję nie szykowałam. 

Wróżka zębuszka

Zębowa wróżka (lub wróżka-zębuszkawróżka zębinka ang. Tooth fairy) – baśniowa postać, która daje dzieciom pieniądze (lub drobny podarek) w zamian za ich zęby mleczne, schowane pod poduszką lub wrzucone pod szafę. Mit zębowej wróżki rozwinięty jest głównie w krajach kultury zachodniej, jak choćby w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii.

Pudełko na pierwsze ząbki

Jadzia postanowiła zrobić pudełeczko z przegródkami, a na opakowaniu umieścić moją grafikę z wróżką, zębem, imieniem i datą. Do tego wykorzystała arkusz z kolekcji Szkolne historie i róże z Oczarowania. Jak sama mi napisała „naprawdę fajne wyszło- nie spodziewałam się, taki spontan i na szybko„! 😉

pudełko na pierwsze ząbkipudełko na pierwsze ząbkipudełko na pierwsze ząbki pudełko na pierwsze ząbki pudełko na pierwsze ząbki pudełko na pierwsze ząbki pudełko na pierwsze ząbki

Darmowa grafika wróżki zębuszki

Jak zawsze swoje grafiki podaję dalej w świat. Co trzeba zrobić? Wystarczy kliknąć w obrazek, a otworzy się strona, skąd możecie pobrać grafikę na swój dysk. Potem należy wstawić do np. WORDa, dopasować wielkość i wydrukować. stempel wróżka zębuszkastempel wróżka zębuszka

Kilka zasad korzystania z darmowych stempli BloomCraft

  1. Digi stemple są darmowe. Pobierasz i sam drukujesz.
  2. Digi stemple, które przekazuję na blogu są tylko i wyłącznie do użytku osobistego, mogą być wykorzystywane w odsprzedawanych pracach, ale nie mogą być sprzedawane same w sobie.
  3. Będzie mi bardzo miło jeśli obok pracy z wykorzystanym stempelkiem wspomnisz, że pochodzi z bloga BloomCraft. Może dzięki temu ktoś jeszcze skorzysta z przygotowanych stempelków.
  4. Z przyjemnością zobaczę jak stempelki są przez Was wykorzystywane, dlatego zostaw link do posta z pracą w komentarzu, albo udostępnij pracę w grupie BloomCraft Inspiracje (lub otaguj sklep @bloomcraftshop).
  5. Zachęcam również do pobrania banerka i wstawienia na swoim blogu, aby też inni mogli skorzystać z darmowych grafik od BloomCraft ⇓darmowe stemple

Jestem bardzo ciekawa co sądzicie o tradycji wróżki zębuszki? Znacie? Przygotowujecie coś na tę okazję? Dajcie znać w komentarzu! 

A ja tymczasem zmykam do moich przeziębionych chłopaków.
Ula

Ps. Jadzia była już kiedyś Gościem BloomCraft, więc jeśli nie czytaliście, albo nie pamiętacie tego wpisu to gorąco zapraszamy!

1 komentarz

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *