,

Darmowe grafiki BloomCraft

darmowe grafiki BloomCraft

 

W związku z dużym zainteresowaniem darmowymi grafikami, którymi się z dzielę z przyjaciółkami BloomCraft postanowiałam zrobić odzielny wpis na ich temat. 

Darmowe grafiki BloomCraft

Praktycznie od samego początku istnienia marki udostępniam grafiki, które tworzę dla siebie, ale z myślą o Was. Są to obrazki na różne okazje, ale także napisy.ręcznie robiony notes z jednorożcemdarmowe grafiki BloomCraft

Gdzie znajdziesz darmowe grafiki BloomCraft?

 

Po pierwsze na blogu.

Na pasku bocznym jest kategoria do pobrania. Wystarczy kliknąć, a pojawią się wszystkie wpisy, w których są dostępne grafiki za free.darmowe grafiki bloomcraft

W tym przypadku trzeba niestety przeklikać wszystkie strony bloga, aby znaleźć interesujący Was napis czy obrazek. Ma to swoje dobre strony, bo przy okazji macie szansę nadrobić zaległości 😉

Po drugie na stronie z darmowymi materiałami.

Dostęp do strony mają przyjaciele BloomCraft, czyli wszyscy, którzy są zapisani do newslettera. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko w formularzu, który jest dostępny na pasku bocznym bloga, sklepu lub na Facebooku. darmowe grafiki bloomcraft

W odpowiedzi przyjdzie email, w którym musicie potwierdzić chęć zapisania się. Potem dostaniecie wiadomość powitalną z adresem strony i hasłem dostępu.  Mała uwaga: co jakiś czas zmieniam hasło ze względów bezpieczeństwa, dlatego tak ważne jest, abyście regularnie odbierali moje wiadomości. 

Problemy z odbieraniem newslettera

Co możesz zrobić, jeśli mimo zapisania się do listy nie otrzymujesz wiadomości?

1. Przejrzyj dokładnie folder INNE, SPAM, OFERTY, KOSZ. Szukaj po moim adresie email: ula@bloomcraft.pl
2. Spróbuj sprawdzić pocztę w innym programie pocztowym. Np. jeśli na standardowo sprawdzasz przez program na komputerze, to wejdź przez przeglądarkę internetową. Może tam są inne foldery, do których mój mail mógł wpaść. Szczególnie GMAIL jest pod tym względem trudny!
3. Dodaj mój adres ula@bloomcraft.pl do zaufanych kontaktów. Każdy program pocztowy ma taką opcję. Dzięki temu ŻADNA informacja Ci nie umknie.
4. Jeśli kroki 1-3 nie przyniosą efektu to napisz do mnie wiadomość na Facebooku lub email. Podaj swój adres, na który się zapisywałaś. Sprawdzę na liście mailingowej czy na pewno jesteś, czy subskrypcja jest potwierdzona. Ok?
 
Wszystkie wiadomości są wysyłane do wszystkich automatycznie! Nie ma możliwości, abym przy wysyłaniu wiadomości pominęła Twój adres.
 

Dla kogo są darmowe grafiki BloomCraft?

Tworzę je dla siebie z myślą o Was, czytelnikach bloga i obserwatorach Facebooka czy Instagrama. Grafiki przydają się kreatywnym duszom, które tworzą kartki na różne okazje, albumy i notesy. Wśród grafik są napisy na ślub, urodziny, dzień matki, babki i dziadka 😉 Większość stanowią tematy dziecięce, bo takich prac robię najwięcej. plan lekcji ręcznie robiony

Jak pobierać i wykorzystywać grafiki?

To jest proste. Wystarczy kliknąć na wybrany obrazek, a otworzy się strona, skąd trzeba pobrać grafikę na swój komputer.

 • Jeśli jest to pojedyńczy np. napis to trzeba go wstawić do programu, np. WORD, ustawić interesującą Was wielkość i wydrukować.
 • Na stronie z darmowymi materiałami grafiki są na arkuszach A4, więc po pobraniu wystarczy włączyć drukowanie i już!

  Słodziaki – grafiki dla zapisanych do newslettera

  Ważne:

 • Nie tworzę grafik na zamówienie;
 • Nie zmieniam i nie dodaję żadnych elementów do gotowych grafik. Chyba, że testerki zgłoszą uwagi, które jeszcze mogę wprowadzić.

Jak zostać testerką grafik BloomCraft?

Jeśli zaglądasz na tego bloga, albo obserwujesz BloomCraft na Facebooku to wiesz, że czasami nowe grafiki trafiają do testerek. Rekrutuję je z grupy BloomCraft Inspiracje, do której każdy może się przyłączyć. Zamysł jest taki, aby dwie – trzy kreatywne pary rąk pocięły i zrobiły prace z nowymi grafikami zanim „puszczę” je w świat. Testowanie to tak naprawdę zabawa, w której można zmierzyć się z nieznanym… 😉 Jest kilka wytycznych:

 1. Pobierasz i drukujesz grafiki. Można je wycinać, łączyć itp.
 2. Tworzysz pracę z grafikami i dostarczasz 2-3 zdjęcia na maila: ula@bloomcraft.pl
 3. Ja tworzę wpis na blogu BloomCraft według grafiku.
 4. Do tego czasu proszę o nie informowanie, nie pokazywanie prac z tymi grafikami.
 5. Chętnie przyjmę także choć 2- 3 zdania na temat pracy, użytych materiałów itd.
 6. Nie trzeba używać papierów BloomCraft 😉

Do testowania zapraszam dopiero od stycznia tego roku, ale do tej pory gościłam już 12! wspaniałych pasjonatek scrapbookingu. Szukajcie ich wpisów i prac w zakładce Goście.

A co ja mam z tego? Po pierwsze informację zwrotną na temat tego, co stworzyłam. Na tym etapie mogę zwiększyć/zmniejszyć jakiś element, mogę coś usunąć, a w to miejsce dodać coś innego. Wiem, czy to się Wam przyda, podoba i czy będziecie korzystać. Po drugie mam szansę poznać często nieznaną mi wcześniej kreatywną osobę, bo przy okazji omawiania samego testowania i „wizyty” na blogu trochę sobie rozmawiamy… Po trzecie jest to rodzaj reklamy nie tylko bloga, ale ogólnie marki BloomCraft. Jak wiecie zajmuję się nie tylko tworzeniem, ale też i sprzedażą 😉pamiątka pierwszej komunii świętej

Mam nadzieję, że omówiłam wszystkie ważne zagadnienia związane z darmowymi grafikami BloomCraft. Jestem ciekawa, czy już z nich korzystaliście, albo może właśnie kogoś zachęciłam? Możecie dać znać w komentarzu. Bedzie mi również bardzo miło, jeśli udostępnicie ten wpis swoim znajomym i przyjaciołom, np. na Facebooku. Możecie również na swoim blogu wstawić banerek z linkiem do bloomcraft.pl, aby inni wiedzieli skąd macie swoje grafiki.darmowe grafiki BloomCraft

Dziękuję, że dotrwaliście do końca wpisu. Do następnego! 

Ula

2 komentarzy(e)
 1. Madey Handy
  Madey Handy says:

  Hej Ula, tworzysz wspaniałe grafiki do pobrania. Byłoby mi bardzo miło zostać jedną z testerek twoich dzieł. Niestety nie mam konta na Facebook, tylko na Instagramie. Czy to wyklucza mnie z możliwości dołączenia do grupy BloomCraft Inspiracje?
  Madey Handy

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *