,

Podziękowania komunijne

podziękowanie komunijne

Maj zbliża się wielkimi krokami, więc również Pierwsze Komunie Święte. 

Pokazywałam już wcześniej pamiątki i zaproszenia na tę okazję, a dziś przedstawię moją propozycję podziękowania za przybycie na tę uroczystość.

Podziękowania komunijne

Od kilku lat coraz bardziej popularny jest zwyczaj przygotowywania różnych małych upominków dla gości, którzy przybyli świętować ważne wydarzenie. Zaczęło się się od ślubów, a potem gładko przeszło na komunie i chrzty. Całkiem fajna tradycja. Kiedyś wypadało zadzwonić, tudzież napisać kilka słów po „imprezie”, a teraz możemy zrobić to od razu.

Dziś pokażę Wam małe pudełeczka na drobne słodycze w wersji dziewczęcej i chłopięcej, czyli róż i błękit.podziękowanie komunijne

Wykorzystałam papiery z kolekcji Sama słodycz, sznurek i digi stempelek, który jest dostępny dla zapisanych do newslettera BloomCraft. Jest on uzupełnieniem wcześniej udostępnionego wzoru z chłopcem i dziewczynką. zaproszenie na komuniępodziękowanie dla gości komunijnychpodziękowanie dla gości komunijnych

Jestem bardzo ciekawa czy robiliście kiedyś podziękowania dla gości komunijnych? A jeśli tak, to może pochwalicie się nimi w komentarzu? Chętnie pooglądam Wasze prace.

Tymczasem zmykam, czas rozpocząć weekend.

Ula

Ps. Pudełeczka są dostępne na zamówienie – zajrzyj do sklepu!

0 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *