,

Na Dzień Matki…

darmowe napisy na dzień matki

 

Maj to miesiąc, w któym nasze mamy mają swoje święto. Pokazywałam ostatnio ozdoby w ksztacie serc, a dziś przychodzę do Was z kartką i małym co nieco.

Kartka na Dzień Matki

Ręcznie robiona kartka zachwyci nie jedną mamę, prawda? Wykorzystałam ponownie moje ulubione w tym roku połączenie dwóch arkuszy: zielonego z Samej Słodyczy i desek z Oczarowania.ulubione kolory papierów do scrapbookingu

Do tego standardowo kwiaty papierowe, jakieś tekturki, no i napis!dla mamydzień matkidla mamy

Digi stempelek z napisem Mamie kochanej

digi stempel dla mamyTradycyjnie z Wami się nim dzielę. Częstujcie się śmiało!!!

Co trzeba zrobić? Kliknij w obrazek, a otworzy się strona, skąd będziesz mogła zapisać digi na swój komputer. Potem wstaw np. do WORD, dopasuj wymiary i wydrukuj. 

Zasady korzystania ze stempli BloomCraft

  1. Digi stemple są darmowe. Pobierasz i sam drukujesz.
  2. Digi stemple, które przekazuję na blogu są tylko i wyłącznie do użytku osobistego, mogą być wykorzystywane w odsprzedawanych pracach, ale nie mogą być sprzedawane same w sobie.
  3. Będzie mi bardzo miło jeśli obok pracy z wykorzystanym stempelkiem wspomnisz, że pochodzi z bloga BloomCraft. 

Dla wszystkich zapisanych do newslettera przygotowałam cały arkusz z napisami na Dzień Matki, który wygląda tak:darmowe grafiki na dzień mamy

Jeśli chcesz mieć wszystkie te napisy na Dzień Matki, a jeszcze nie dołączyłaś do grona przyjaciół BloomCraft to nic straconego! newsletter bloomcraft

Zapisz się do newslettera BloomCraft, a gwarantuję i obiecuję, że będziesz dostawać tylko pozytywne wiadomości! 😉 Wszystko na temat darmowych grafik już opisałam, więc koniecznie przeczytaj ten wpis.

Mam nadzieję, że znajdą się chętni na przygarnięcie i wykorzystanie mojego darmowego stempelka na Dzień Mamy. Przyjemności!
Ula

0 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *