Goście BloomCraft – Beata Bączek

Gość BloomCraft - beata Bączek U Motylka

 

Dziś na blogu goszczę Beatę Bączek, czyli U Motylka. Bohaterka dzisiejszego wpisu została „testerką” nowych grafik, z których przygotowała dla nas LO.Przy wirtualnej kawie i ciachu zapraszam do lektury 🙂

Od czego się zaczęłaś przygodę z tworzeniem? Kiedy uznałaś, że to fajna pasja?

Zaczęłam od pudełka na zamówienie dla znajomej, wiele lat zajmując się wieloma dziedzinami ” rękodzieła” zaklinałam się , że na pewno nigdy nie tknę scrapbookingu, prawie zaraz po pudełku były pierwsze warsztaty kartkowe i wsiąkłam na całego:)

Co Ci daje tworzenie?

Całe życie coś dłubałam (syndrom niespokojnych rączek:), co mi to daje? Trzyma mnie przy życiu:))) , pozwala poznać ludzi z podobna pasją , a to fajne środowisko.

Kto i co Cię inspiruje?

Hmmm , kto mnie inspiruje? Najlepsi:)), są osoby , których prace przejmują mnie dreszczem i….tak, tak zazdrością i ich prace są dla mnie inspiracją, baaardzo dużo oglądam i…podglądam:)))

Jakie miejsce w sieci podglądasz najczęściej?

Najwięcej oglądam na FB i Instagramie.

Czy jest coś, czego nie lubisz robić, albo np. nie masz do tego cierpliwości? (ja generalnie nie robię kwiatków) 😉

Nie lubię szukać w moim bałaganie :)( jestem straszną bałaganiarą), ale tak na serio nie lubię tych wszystkich etapów ” technicznych”: obliczania, obmierzania (np.w albumach), żeby tu się zmieściło, tam pasowało….

W jakich kolorach najchętniej tworzysz?

Generalnie kocham fiolet, ale przy tworzeniu nie ma dla mnie znaczenia jeden konkretny kolor, a bardziej zestawienie kolorystyczne. Jestem bardzo czuła na tym punkcie, kocham pracę z kolorami przy robieniu kwiatów z foamiranu ( bo ja uwielbiam robić kwiatki:)))

Czym przyklejasz wszystkie elementy na pracy? Klej, taśma?

Do klejenia stosuję i klej i taśmę.

Jakiej firmy masz najwięcej papierów?

Mam mnóstwo papierów różnych firm , kupując nie kieruje się firmą, tylko urodą papierów, ostatnio najwięcej, Lemoncraft, Mintay, Piatek 13-go i… z zupełnie innej bajki 7dots:), kocham też Kaisercraft.

Gdybyś mogła zabrać na bezludną wyspę 7 przydasi, co by to było?

Stemple, puder+ nagrzewnica, nożyczki, trymer, maski , pędzle+farby , foremki +masa, klej….wszelkie media jakie wejdą do walizki:)

A na koniec możesz poprosić złotą rybkę o 3 rzeczy scrapowe. O czym marzysz i „zamówisz”?

Tusze alkoholowe, ( widziałam przepiękne prace, muszę spróbować koniecznie:)
Jeszcze więcej papierów:)
jeszcze więcej mediów:)
jeszcze więcej foremek…… jestem z tych , co to „lubią mieć”:)))


Nowe grafiki BloomCraft według pomysłu Beaty

(…) grafiki jak dla mnie, ponieważ kocham fiolet i wszelkie jego odcienie i tony. Jestem bardzo „czuła” jak chodzi zestawienia kolorów, uważam, że do fioletów świetnie pasuje złoto, dlatego tu elementy grafiki połączyłam z drobinkami złotej miki, złotym embossingiem na kalce (ten efekt uwielbiam 🙂 i na koniec jeszcze złotymi chlapkami:).

Gość BloomCraft - Beata Bączek U MotylkaGość BloomCraft - Beata Bączek U MotylkaGość BloomCraft - Beata Bączek U Motylka

Po obejrzeniu tej pracy od razu przejrzałam wszystkie swoje papiery i dodatki pod kątem takich kolorów. Niestety nic nie znalazłam, więc muszę zapamiętać, że fiolet lubi złoto!!! 😉

Dziękuję Ci Beatko za pocięcie i sklejenie kwiatowych grafik. Cieszę się również, że znalazłaś czas na udzielenie odpowiedzi na moje pytania. Na pamiątkę wizyty na blogu BloomCraft mam dla Ciebie banerek:Beata Bączek U Motylka

Dziękuję Wam drodzy czytelnicy za odwiedziny i będzie nam z Beatą bardzo miło, jeśli zostawicie komentarz pod tym postem.

Pozdrawiam serdecznie.
Ula

2 komentarzy(e)
  1. bbscraftcards
    bbscraftcards says:

    Byłam u Pani Beaty na warsztatach z albumów. Sama wszystkiego dopiero się uczę. I właśnie tym doborem kolorów, co dało się zauważyć już na tych jednych warsztatach, Pani Beata mnie ujęła. Do tego „nakrzyczała” za podstawowe błędy kompozycyjne – nauka nie poszła w las 🙂 Inspiruje!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *