Wakacyjne grafiki dla przyjaciół BloomCraft

wakacyjne grafiki BloomCraft

 

Mamy lato, więc najprzyjemniej się tworzy w wakacyjnych klimatach, prawda? I niekoniecznie trzeba jechać do ciepłych krajów, aby poczuć się jak w tropikach. Wystarczy trochę grafiki…

Na lipiec stworzyłam kalendarz z motywem liści palmowych, a dziś pokażę co powstało w ostatnim tygodniu. wakacyjne grafiki BloomCraft

Po raz kolejny szukałam testerek nowych grafik wśród dziewczyn z grupy BloomCraft InspiracjeTym razem zaprosiłam do współpracy Kasię, czyli ESME, która należała do DT z początków tego bloga oraz Alicję, którą będziemy mogły lepiej poznać w przyszłym tygodniu. 

Tyle tematem wstępu, a teraz nadszedł czas, aby pokazać Wam nowe grafiki, które udostępniam dla wszystkich do 20 lipca! Po tym okresie będą dostępne tylko dla zapisanych do newslettera BloomCraft. To taki mój mały prezent z okazji nieoczekiwanego urlopu (zapisani do newslettera wiedzą o co chodzi😉).  

Wakacyjne grafiki BloomCraft

wkacyjne grafiki BloomCraft

Grafiki to PDF w formacie A4. Kliknij, aby otworzyć stronę, z której będziesz mogła pobrać arkusz na swój komputer. Potem tylko musisz wydrukować!

Kilka rad przed drukowaniem:

  1. Wybierz w miarę sztywny papier – ja z reguły drukuję na papierze wizytówkowym 250g.
  2. Zanim potwierdzisz drukowanie pliku, koniecznie wybierz w ustawieniach drukarki wysoką jakość wydruku. Dzięki temu kolory będą żywe i grafiki będą się prezentowały o wiele lepiej.
  3. Obrazki wycinam nożykiem na macie samoregulującej, ale duże nożyczki spokojnie dadzą radę.

Zasady korzystania z darmowych grafik do druku BloomCraft

  1. Obrazki są darmowe. Pobierasz i sam drukujesz.
  2. Grafiki do druku, które przekazuję na blogu są tylko i wyłącznie do użytku osobistego.
  3. Mam nadzieję, że wakacyjne grafiki przypadną do gustu podobnie jak poprzednie np. Kwiaty. Zachęcam do oznaczania BloomCraft (@bloomcraftshop) w Waszych wpisach na blogach, postach na Facebooku czy Instagramie. Dzięki temu mam szansę do Was dotrzeć! Udostępnijcie ten wpis, aby też inni mogli skorzystać z mojej pracy.

W każdej chwili możesz zapisać się do newslettera, aby pobierać inne grafiki, które możecie zobaczyć na blogu w poprzednich wpisach. Zalecam przeczytać też wpis na temat pobierania i używania grafik BloomCraft.
newsletter bloomcraft

Dziękuję za uwagę i zapraszam już jutro na pierwszą porcję inspiracji z nowymi grafikami!!!

Ula

Ps. Będzie mi miło jeśli udostępnisz ten wpis…
U.

0 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *