,

Dla najwspanialszej kobiety – freebies

dla najwspanialszej kobiety

 

Dla Ciebie, dla mnie, dla koleżanki… Już niedługo będziemy obchodzić Dzień Kobiet i nie czekając na goździka od najbliższego przyjaciela daję Wam moje stempelki!

Przygotowałam trzy kartki z napisem „Dla najwspanialszej kobiety”, a jedną z nich będziecie mogły przygarnąć biorąc udział w zabawie na FB. Na początku jednak pokażę Wam stempelki do samodzielnego wydruku.

Dla najwspanialszej kobietydla najwspanialszej kobiety

Co trzeba zrobić, aby pobrać wybrany stempel? 

Kliknij prawy przyciskiem myszy i wybierz zapisz grafikę jako… Potem wystarczy wstawić obrazek np. do dokumentu WORD, ustawić potrzebną wielkość i wydrukować. 

Pamiętajcie, że digi stemple BloomCraft są darmowe i własnego użytku. Możecie sprzedawać prace z nimi, ale samych stempli nie wolno. Pamiętajcie również, aby oznaczyć przy publikacji skąd pobraliście obrazek. Ok? To tyle. Bawcie się dobrze….


A na koniec rzućcie okiem na moje kartki z napisem „Dla najwspanialszej kobiety”dla najwspanialszej kobiety dla najwspanialszej kobiety

Jak widzicie na zdjęciach powyżej wymieszałam głównie papiery z kolekcji Oczarowanie i zielony arkusz z Samej Słodyczy. Do tego napis, trochę kwiatków, także tych wyciananych (dostępne dla zapisanych do newslettera BloomCraft), jakaś tekturka, taśma washi… Gotowe!

Jedną z tych kartek będziecie mogli wygrać na FB jeszcze dziś wieczorem, więc bądżcie czujni 😉

Pozdrawiam serdecznie. Ula

3 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *