, ,

Hop, zajączki według DecoArt Magda

grafiki BloomCraft

 

Dzisiejszego gościa nie muszę przedstawiać stałym czytelnikom bloga BloomCraft. Magda należała do pierwszego DT, a jej prace z papierów BC możecie nadal przeglądać.

Dziś Magda zaprezentuje Wam najnowszy arkusz z grafikami do samodzielnego wydruku, który jest dostępny dla zapisanych do newslettera BloomCraft! Najpierw jednak zobaczcie jaką przygotowała na tę okazję kartkę.

Hop, zajączki według DecoArt Magdagrafiki bloomcraft

Uwielbiam prace Magdy, która świetnie łączy kolory i grafiki, a do tego tak dużo się „dzieje”.  Dlatego za każdym razem bardzo się cieszę, gdy bierze na warsztat papiery lub grafiki BloomCraft. Zobaczcie jak wygląda cały arkusz pt. Hop, zajączki, z którego Magda wybrała grafiki na swoją kartkę:grafiki BloomCraft

Jeszcze dzisiaj grafiki Hop, zajączki  będą dostępne dla wszystkich zapisanych do newslettera BloomCraft. Jeśli jeszcze nie należysz do naszego grona to nic straconego!newsletter bloomcraft

Dziękuję wszystkim czytelnikom bloga za odwiedziny i będzie nam z Magdą bardzo miło, gdy zostawicie komentarz pod tym postem.

Pozdrawiam serdecznie.
Ula

Ps. Już wkrótce pokażę Wam kolejną porcję inspiracji z wielkanocnymi grafikami w wykonaniu kolejnego gościa. Zaglądajcie koniecznie!

2 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *