, ,

Hop, zajączki według Kseni

 

Dziś na blogu w ramach testowania nowych grafik przedstawiam Wam Ksenię z bloga Haft krzyżykowy Kseni. Bohaterkę dzisiejszego wpisu znalazłam na grupie BloomCraft Inspiracje, do której Was serdecznie zapraszam. Standardowo zadałam kilka pytań.

Od czego się zaczęłaś przygodę z tworzeniem? Kiedy uznałaś, że to fajna pasja?

Pierwszą techniką, której nauczył mnie ojciec, jako dziecko, był haft krzyżykowy. Od tamtej pory nie rozstaje się z igłą i uwielbiam w wolnych chwilach coś podziałać w tej technice. Drugi rok tworzę swój blog, w którym pokazuje swoje dotychczasowe prace i od ponad roku działam ze scrapbookingiem poznając nowe metody i techniki tworzenia kartek i innych prac w tym temacie.

Co Ci daje tworzenie?

Niezmierną radość i chwilę dla siebie, w której mogę stworzyć coś (mam nadzieję :)) cieszącego oko.

Kto i co Cię inspiruje?

Najbardziej inspirują prośby osób, kiedy spodobają się im moje prace i chciałyby coś dla siebie 🙂 to motywuje do tworzenia najbardziej. I moja druga połówka, która dopinguje mnie przy każdej pracy.

Jakie miejsce w sieci podglądasz najczęściej?

Najczęściej „buszuję” po blogach twórców haftu krzyżykowegi i scrapbookingowych prac. Zaglądam też do sklepów rękodzielniczych, podglądając nowości i zastanawiając się co mogłabym z tego czy tamtego stworzyć 🙂

Czy jest coś, czego nie lubisz robić, albo np. nie masz do tego cierpliwości? (ja generalnie nie robię kwiatków) 😉

Nad tym pytaniem zastanawiałam się najdłużej. Napiszę tak, jeszcze niedawno mówiłam, że nie zrobię boxa – już mam parę zrobionych :). Album za trudny – już kończę jeden. Kwiatki – nie – jadę na warsztaty :). Obecnie, nie wezmę do ręki drutów 😉 A tak najbardziej, to chyba nie cierpię szyć 😉

W jakich kolorach najchętniej tworzysz?

Łapię się na tym, że najwięcej prac powstało w kolorach błękitu i niebieskości. Obecnie łamię tą regułe i staram się bawić z innymi kolorami.

Czym przyklejasz wszystkie elementy na pracy? Klej, taśma?

Klej jest nieodzownym materiałem w moich pracach i uwielbiam go, choć czasem posiłkuję się taśmami dwustronnymi w takich bardziej precyzyjnych momentach tworzenia.

Jakiej firmy masz najwięcej papierów?

Mam wiele papierów i prawdę powiedziawszy z każdej marki po trochu. Nawet trafiły mi się papiery zagranicznych projektantów w swoich zakupach. Nie mogę ocenić czego mam najwięcej. Kieruję sie bardziej wzorami przy zakupach.

Gdybyś mogła zabrać na bezludną wyspę 7 przydasi, co by to było?

mulina,
kanwa,
igła,
klej,
kwiaty,
papier,
nożyczki.

A na koniec możesz poprosić złotą rybkę o 3 rzeczy scrapowe. O czym marzysz i „zamówisz”?

  • Porządny trymer z prawdziwego zdarzenia z wymiennymi ostrzami,
  • dobrą maszynkę tnąco-wytłaczającą o małej wielkości, ale żeby wycinała duże scrapki 😉
  • dziurkacz – nitownica to moje życzenia 😉

A teraz zobaczcie jakie kartki z grafikami Hop, zajączki przygotowała Ksenia!grafiki BloomCraftgrafiki BloomCraft

darmowe grafiki BloomCraft

Dziękuję Ci Kseniu za pomoc przy tworzeniu tego wpisu. Cieszę się, że odpowiedziałaś na moje pytania, bo raem z czytelnikami blogamogliśmy troszkę lepiej Cię poznać. Na pamiątkę wizyty na blogu BloomCraft mam dla Ciebie mały banerek.Gość BloomCraft - Ksenia Jabłońska

Dziękuję wszystkim czytelnikom bloga za odwiedziny i będzie nam z Ksenią bardzo miło, gdy zostawicie komentarz pod tym postem.

Pozdrawiam serdecznie.
Ula

Ps. Już wkrótce pokażę Wam kolejną porcję inspiracji, którą przygotował mój kolejny gość. Same grafiki są już dostępne dla wszystkich zapisanych do newslettera BloomCraft. Zaglądajcie koniecznie!

A tutaj możecie zobaczyć wcześniej publikowane prace z grafikami Hop, zajączki:

Udanego dnia!

3 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *