,

Stemple do druku na Dzień Matki

 

Skoro mamy maj, to i fajne święto: Dzień Matki. Co roku szykuję jakieś małe digi do pobrania, aby ułatwić sobie i Wam oczywiście tworzenie kartek. A co!

Na początek pokażę jednak trzy kartki, totalnie proste, których główną ozdobą jest jeden ze stempelków przeze mnie przygotowanych. kartka na dzień matki

W prostocie siła! Do zrobienia tej kartki potrzebna jest biała baza, plus pastelowy papier w kropki, wstążka, sznurek, trochę kleju i taśmy dwustronnej 3D. I oczywiście stempel z napisem 😉 Do kupienia oczywiście na stronie bloomcraft.pl

Stemple do druku na Dzień Matki

Stemple, które Wam dziś pokazuję przekazałam już jakiś czas temu osobom zapisanym do newslettera. Jeśli jeszcze nie dodałaś się do mojej listy mailingowej to może to jest dobry moment? 😉
Tymczasem…

Jak pobrać grafiki?

  • Wystarczy kliknąć w wybrany obrazek, ściągnąć na swój dysk i zapisać.
  • Wstawić do dokumentu np. WORD i wydrukować.
  • Potem już tylko trzeba wyciąć (nożyczki / wykrojnik) i gotowe!

digi stempel na dzień matki

Zasady korzystania ze stempli do druku na Dzień Matki od BloomCraft

  1. Digi stemple są darmowe. Pobierasz i sam drukujesz.
  2. Digi stemple, które przekazuję na blogu są tylko i wyłącznie do użytku osobistego, mogą być wykorzystywane w odsprzedawanych pracach, ale nie mogą być sprzedawane same w sobie.
  3. Będzie mi bardzo miło jeśli obok pracy z wykorzystanym stempelkiem wspomnisz, że pochodzi z bloga BloomCraft. Możesz również udostępnić u siebie podlinkowany banerek z napisem, dzięki temu ktoś jeszcze skorzysta z przygotowanych stempelków. 
  4. Jeśli masz ochotę to zostaw link do posta z pracą w komentarzu, albo udostępnij pracę w grupie BloomCraft Inspiracje.
  5. Jeśli uznasz, że ten wpis może jeszcze kogoś zainteresować to ⇓ są znaczki do udostępniania (Facebook, Google+, Pinterest, e-mail). Będzie mi bardzo miło.

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie.

Ula

Ps. Przypominam poprzednie wpisy z okazji Dnia Matki:

Wkrótce kolejna cześć inspiracji z tymi stempelkami 😉 Ula

0 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *