, ,

Upominek dla Nauczycielki

upominek dla nauczycielki

 

Za Nami Dzień Edukacji Narodowej, więc mogę pokazać Wam co w tym roku przygotowałam z innymi rodzicami do szkoły i przedszkola.

Dzień Nauczyciela to doskonała okazja, aby pokazać wychowawcom, opiekunom naszych dzieci, że to co robią to ważne zadanie. Jak bardzo jesteśmy wdzięczni za pomoc w nauczaniu naszych słodziaków, ale również w wychowaniu. Tak się składa, że moi chłopcy trafili na wspaniałe Panie, więc tym bardziej lubię i chcę wymyślać coś fajnego dla nich.

Upominek dla Nauczycielki

W tym roku zrobiłam pudełka tzw. „pierwszej pomocy”. 

Ozdobiłam pudełka papierami z kolekcji Szkolne historie, papierowymi kwiatami, metalowymi zawieszkami i grafikami, które powstały specjalnie w tym roku na tę okazję.

Jak zrobić taki upominek? Co włożyłam do środka?

Pudełka kupiłam w Leroy Merlin. Są przezroczyste, z przegródkami i wygodną rączką. Do środka włożyłam trochę przydatnych rzeczy:

  • mały krem do rąk, pilniczek, pomadkę ochronną i chusteczkę odświeżającą;
  • kolorowe spinacze, karteczki z klejem, zakładki indeksujące, mini zakreślacze, gumkę do mazania;
  • zatyczki do uszu!!!
  • herbatę w saszetce, kawę „na raz”;
  • batona i mentosa;

upominek dla nauczycielki

Pudełko ze zdjęcia jeszcze nie uzupełnione…

Mogę już powiedzieć, że upominki Paniom się spodobały!!! 😉 A co Wy sądzicie o tego typu upominkach? Jakby nie było, ręcznie robione 😉upominek dla nauczyclelki


Na pudełkach znalazły się grafiki, które są wariacją tych dostępnych od jakiegoś czasu dla wszystkich zapisanych do newslettera BloomCraft. A wyglądają one tak: 

Może połowa arkusza jest już nieaktualna, ale połowę można spokojnie ciąć… 

Oczywiście na stronie z darmowymi materiałami są grafiki na różne okazje. A jeśli nadal nie należysz do grona miłośników BloomCraft to nic straconego. Wystarczy kliknąć i podać swój adres email, potwierdzić zapis i czytać wiadomości ode mnie.

newsletter bloomcraft

Dziękuję wszystkim czytelnikom bloga za odwiedziny. Koniecznie oznaczajcie swoje prace z papierami i grafikami @BloomCraft.
Pozdrawiam serdecznie. 

Ula

2 komentarzy(e)

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Napisz komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *